MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Warren Zevon - My Ride's Here (2002)

mijn stem
3,84 (28)
28 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Artemis

  1. Sacrificial Lambs (3:56)
  2. Basket Case (3:38)
  3. Lord Byron's Luggage (4:35)
  4. Macgillycuddy's Reeks (3:05)
  5. You're a Whole Different Person When You're Scared (5:14)
  6. Hit Somebody! (The Hockey Song) (5:27)
  7. Genius (5:02)
  8. Laissez-Moi Tranquille (3:32)
  9. I Have to Leave (3:06)
  10. My Ride's Here (3:40)
totale tijdsduur: 41:15
zoeken in:
avatar
Father McKenzie
Héél de backcatalogue van de heer Zevon in huis gehaald, ondertussen, maar deze heb ik helaas nog niet te pakken kunnen krijgen, ik ga dit toch eens doen, want ook al krijgt deze op All Music slechts ** povere sterretjes, ik wil niet geloven dat Warren Zevon ooit een slechte plaat gemaakt zou hebben!

En ik blijf het verdomde spijtig vinden dat zulk een talentvolle singer-songwriter zo vroeg heen moest, het leven is niet fair!

avatar
Father McKenzie
Laissez-Moi Tranquille is tenenkrommend slecht. Maar dat is dan ook het enige smetje op een lekkere plaat, met zelfs wat méér folkinvloeden dan dat we gewend waren van deze eigenwijze songsmid.
Macgillycuddy's Reeks lijkt wel Ierse Folk!

Wàt is deze jongen blij dat hij héél de Zevon-collectie in huis heeft gehaald.
Echt mijn all-time favourite songwriter, deze Zevon!

avatar
Father McKenzie
14 povere stemmetjes....

avatar van robbrouwer58
3,0
Hm, minder toch.

avatar van Silky & Smooth
4,5
Er staan dan wat minder memorabele nummers op, maar als geheel vind ik dit toch wat sterker dan The Wind. Mooi en gevarieerd album!

avatar van Silky & Smooth
4,5
Inmiddels ook op vinyl uitgebracht

avatar van Wyverex
En bij deze nog eens heruitgebracht op vinyl! Want de prijzen waren vandaag de dag de versie van 2019 niet meer waard. Maar de heruitgave heeft er voor gezorgd heeft dat mijn Warren Zevon LP collectie compleet is, en veel sneller dan ik ooit had gedacht.

Bij Warren Zevon vond ik het leuk om te wachten tot ik alles fysiek op minstens 1 medium had om echt voor het album te zitten. Deze was van een zeer constant en vrij hoog niveau, maar Laissez-Moi Tranquille had inderdaad iets anders mogen zijn. De enige miskleun van de plaat.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:29 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:29 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.