MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Q-Base 2012 Anthem Package (2012)

mijn stem
3,00 (2)
2 stemmen

Nederland
Dance
Label: Q-Dance

  1. Frontliner - Symbols (6:00)
  2. Zany - Positive Anarchy (4:59)
  3. Endymion - Anarchy (4:17)
  4. Psyko Punkz - Fight 4 Your Right 2 Party (5:09)
  5. Limewax en Thrasher - The Expensive Squat Party Anthem (6:02)
  6. Waldhaus - Creative Destruction (5:02)
  7. Henzel en Disco Nova - 8485 (6:12)
totale tijdsduur: 37:41
zoeken in:
avatar van Hellblazer
3,0
Een anthem bundel voor het Q-Dance feest Q-Base met 5 verschillende stijlen; Hardstyle (tegenwoordig het populairste genre op dit soort evenementen dus zijn er 3 anthems nodig ), Hardcore, Crossbreed, Hard Techno en Electro.
Ben er zelf ook geweest overigens. Fantastisch feest en voor ieder wat wils. In mijn geval stond ik de halve nacht in de Crossbreed hangar. De Hardstyle heb ik maar wijselijk gemeden .

De Hardstyle tracks zijn niet echt aan mij besteed. Niet mijn smaak, nooit echt geweest ook, maar het overgrote deel begint me zo langzamerhand de keel uit te hangen. Een grote eenheidsworst. Uitzonderingen daargelaten natuurlijk. Moet wel bekennen dat die Frontliner track best leuk is af en toe. Zit wel een degelijk anthemgevoel in wanneer de melodie aanwezig is. Die van Zany en Psyko Punkz zijn ronduit saai.

Voor het Hardcore-publiek heeft Endymion een anthem in elkaar geflanst. Ook dit is een meevaller, aangename kaas om het zo maar te zeggen, want hard is het al lang niet meer. Maar vooral vanaf de break is het wel een aangenaam stukje muziek. Prima in elkaar gebokst en een leuke melodie. Als die is afgelopen is er niet veel meer te genieten.

Dan het anthem voor de PRSCT area, wat mijn domein was op het feest zelf. Typische groeitrack, want ik was er in het begin nogal sceptisch over. Limewax is vrij minimalistische Drum n Bass (of Crossbreed) en dat is wel even wennen als je opgepompte Hardcore gewend bent. Kicked wel vrij diep door, wat natuurlijk een pluspunt is. En nogal 'vage' geluidjes zitten erin verwerkt, die je maar net moet kunnen waarderen. Wat wel teleurstellend is, is het gebrek aan een geschikte opbouw, dus met een fatsoenlijk hoogtepunt. Ik weet dat dit de stijl van Limewax is maar het is wel een anthem natuurlijk, waar je iets energiekers en gevarieerders verwacht.

Waldhaus werd gekozen voor de USB area (Hard Techno). Ken de artiest van een handvol producties, maar ben verder niet echt in het genre thuis. Moet ook zeggen dat ik het meer Industrial Hardcore vind dan Hard Techno, vooral door de distorted kicks. Ritmisch wel weer duidelijk Hard Techno, simpel 4x4 geknal en hier en daar een snare (valt de laatste tijd heel erg in de smaak). Verder niet melodieus maar de aandacht wordt getrokken door een korte voicesample die op 10 manieren wordt gelooped. Wel leuk, niet heel veel meer dan dat.
De afsluiter is Electro (of iets dergelijks), iets wat ik totaal niet volg en ook niet mijn smaak is. Toch een interessant nummertje. Cool deuntje en helemaal niet overdreven vrolijk, maar juist vrij donker en nergens over the top.


Mwoah, voor zo'n pakket met een paar muziekstijlen die ik niet volg een meevaller. 3.*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 14:34 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 14:34 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.