MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Z-Ro - Angel Dust (2012)

mijn stem
3,50 (4)
4 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Rap-a-Lot

  1. Never Been (4:49)
  2. These Days (3:39)
  3. I Just Wanna Say (3:38)
  4. Truth Is (4:12)
  5. Dicc on U (4:20)

    met B.G. en Mr. Mac T

  6. Love It (4:22)

    met Lil' Flea

  7. Phuq with Me (3:37)
  8. Young Nigga (4:29)
  9. Time (4:20)
  10. Heaven (3:13)
  11. Jaccers Wanna Know (4:09)

    met Mike D

  12. Take My Time (4:23)

    met Lil' Flip

  13. When I Get Free (4:15)
  14. Today (4:25)

    met K-Rino

totale tijdsduur: 57:51
zoeken in:
avatar van bennerd
Voor mij een van de meest geanticipeerde releases van 2012. Z-Ro is in korte tijd uitgegroeid tot (min of meer) mijn favoriete hiphopartiest. En het is leuk om te zien dat er nog een Street Military-lid actief is.

avatar van He$$el_01
4,0
Crack, Cocaine, Heroin, Meth en nu Angel dust.

avatar van He$$el_01
4,0
Lekker album dit hoor. Dit keer weinig harde bangers en wat meer rustigere nummers met de bekende 'Dirty South' feeling. Z-Ro laat zien nog steeds lekker te kunnen flowen, zowel zingend als rappend.

avatar van bennerd
Een echt volwaardig album is dit niet, aangezien het voornamelijk een samenraapsel is van tracks uit oudere sessies om onder zijn contract bij Rap-a-Lot uit te komen. Maar zelfs dan weet Z-Ro, toch een van mijn favoriete artiesten, een sterk en coherent album te brengen. Zoals He$$el al aangaf is die typische southern-sfeer over het gehele album te horen en Z-Ro heeft weer enkele prachtige tracks gemaakt. Het niveau ligt over het algemeen vrij hoog, maar zakt enkel bij Time en Heaven serieus in.

Even een dikke shoutout naar de heerlijke stukken van Lil' Flea (Street Military! ), B.G., Mike D en K-Rino. Ook al is het niet zo sterk als Meth, flikt Z-Ro het weer: hij maakt weer een plaat die hoogstwaarschijnlijk in mijn jaarlijst zal eindigen.

avatar van He$$el_01
4,0
bennerd schreef:
Het niveau ligt over het algemeen vrij hoog, maar zakt enkel bij Time en Heaven serieus in.




Dat Heaven je niet echt ligt kan ik nog begrijpen, maar Time is echt een heerlijk nummer. Een van de beste nummers van dit jaar. Mooie combinatie van de zuidelijkere sound en 'live instrumenten'. Daarnaast flowt Z-Ro erg sterk met zijn raps die tegen het zingen aan zitten. En dan ook nog eens sterke teksten.

I Would sweep the floor at McDonald's if I had to, F*ck pride homie I'm trying to raise my daughter

avatar van Rhythm & Poetry
4,0
Wat is dit een zalige plaat zeg. Z-Ro flowt zo lekker, erg rustgevend. En productioneel steekt het ook zeer sterk in elkaar: de sfeer is zoals ze hoort te zijn op dergelijke albums. Mooi dat ik dit album toch nog op de valreep van 2012 meepik.

avatar van bennerd
En dan is dit nog een van zijn mindere recente albums. Hessel, we hebben er een Z-Ro-fan bij!

avatar van Rhythm & Poetry
4,0
Ja. Nu ga ik Crack draaien.

avatar van bennerd
En daarna Meth, die blijft momenteel mijn favoriet. Crack is wel consistenter, maar Meth heeft een hoop prachtige uitschieters. Van zijn eerste periode (ik deel die even grofweg op, omdat zijn laatste platen helemaal anders klinken dan zijn eerste) vind ik zijn debuut, Look What You Did to Me, de beste.

Maar ik ben zelf ook nog traag maar gestaag bezig met het verkennen van zijn discografie.

avatar van He$$el_01
4,0
bennerd schreef:
En dan is dit nog een van zijn mindere recente albums. Hessel, we hebben er een Z-Ro-fan bij!




Langer maar zeker beginnen ze het te begrijpen op deze site.

avatar van bennerd
Tegen 2016 is dit de populairste rapper van de site.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 17:14 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 17:14 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.