MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Ringo Deathstarr - Mauve (2012)

mijn stem
3,77 (22)
22 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Club AC30

  1. Rip (2:28)
  2. Burn (2:43)
  3. Drain (2:18)
  4. Slack (2:21)
  5. Brightest Star (5:49)
  6. Drag (2:45)
  7. Fifteen (2:43)
  8. Girls We Know (3:29)
  9. Nap Time (3:44)
  10. Waste (3:49)
  11. Do You Wanna (2:28)
  12. Please Don’t Kill Yourself (2:33)
  13. Wave (2:59)
totale tijdsduur: 40:09
zoeken in:

avatar van titan
4,0
titan (crew)
Wat een heerlijk album! Deze band ontwikkelt zich onderhand tot de erfgenamen van My Bloody Valentine. Samen met Worship van APTBS toch wel de shoegazeplaat van het jaar.

avatar van DjFrankie
3,0
DjFrankie (moderator)
Te veel gerrammel zeker in het begin, dat vind ik jammer.
Staan wel een paar erg goeie nummers op. Zoals het geweldige nap-time.

avatar
Hoe is deze in vergelijking met hun vorige? Vond die maar matig eigenlijk.

avatar van itchy
3,5
Juist weinig gerammel, gewoon een zeer degelijke nugaze-plaat, evenwichtiger en "volwassener" dan Colour Trip. Niks nieuws, maar wel overtuigend gedaan. Maar het is gewoon een genre waar weinig aan toe te voegen valt. Als je dat niet erg vind dan is dit een sterke genreplaat.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 01:22 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 01:22 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.