MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Urban Heroes - Hot Piece of Merchandise (1989)

mijn stem
3,67 (3)
3 stemmen

Nederland
Rock
Label: Jaws

  1. The Day After (1:00)
  2. How Could You Do It (4:39)
  3. Hot Piece of Merchandise (3:48)
  4. Let It All Come (5:16)
  5. Pictures in Slow Motion (3:30)
  6. Simone (How I Love You) (3:46)
  7. Talk Dirty to Me (5:02)
  8. Downtown Downtown (3:26)
  9. Howling for Your Love (5:19)
  10. Every Hour (4:18)
  11. Selling Yesterday (5:18)
  12. Girls (Walking on Thin Eyes) (4:49)
  13. Love's Alle There Is (2:42)
totale tijdsduur: 52:53
zoeken in:
avatar van foxhusky
3,5
Ik heb dit album gekocht naar aanleiding van de mooie single "Let it all come". Dit nummer kwam me enigszins bekend voor maar kon het niet thuisbrengen. Tot ik een vinyl plaat uit mijn kast trok van de groep 'Check The Computer'. Deze plaat uit 1984 is een EP met vier tracks, waaronder ook "Let it all come". Ahh, daar kende ik het dus van. Vreemd genoeg kan ik op internet helemaal niets vinden over 'Check The Computer', ook niet op Fonos of het Popinstituut. Wat ik wel weet is dat Erik de Boer zowel in 'Check The Computer' als in 'Urban Heroes' zat. Deze Erik heeft dat nummer "Let it all come" geschreven met Martin Jongeneel. Jongeneel zingt het lied bij 'Check The Computer', terwijl bij 'Urban Heroes' het gezongen wordt door Evert Nieuwstede.

Verder is het album 'Hot Piece of Merchandise' wel aardig. Soms lijkt het wat op Herman Brood (zoals in "Downtown Downtown"), niet helemaal 'my cup of tea'... In "Talk dirty to me" zingt Barry Hay van de Golden Earring ook mee. Candy Dulfer blaast ook mee op een paar nummers.

avatar
Naar aanleiding van dit bericht even gezocht op Check the Computer en toevallig is net een paar weken geleden een geremasterde versie van Let It All Come op Youtube geplaatst.

Voordat je verdergaat naar YouTube

avatar van spoiler
Die heb ik ooit nog een toegevoegd op MM.
Check the Computer - Check the Computer (1984)

Inderdaad nog steeds heel weinig te vinden over Check the Computer.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:42 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:42 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.