MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Keyshia Cole - The Way It Is (2005)

mijn stem
3,38 (17)
17 stemmen

Verenigde Staten
R&B
Label: A&M

  1. (I Just Want It) to Be Over (4:01)
  2. I Changed My Mind (3:18)
  3. Thought You Had My Back (4:10)
  4. I Should Have Cheated (5:27)
  5. Guess What? (3:45)
  6. Love (4:15)
  7. You've Changed (4:16)
  8. We Could Be (3:11)
  9. Situations (4:46)
  10. Down and Dirty (3:51)
  11. Superstar (3:47)

    met Trey Songz

  12. Never (4:04)
totale tijdsduur: 48:51
zoeken in:
avatar
Schelpvandezee
Ik hoor goede dingen over deze damer
eens even checken,.,.

avatar van Reijersen
2,5
Het zal je niet teleurstellen.

avatar van Reijersen
2,5
Ik kreeg dit album te leen met de uitleg erbij dat het R&B was. Dus ik ging er al in met zo'n gevoel van: " Weer zo'n 13 in een dozijn R&B cd." Dat soort cd's komen tevaak uit deze tijd. Jammer voor het genre.
Ik stop toch maar cd'tje in mn stereo-tje en het verbaasd me....positief.
Keyshia blinkt uit in een heerlijk, eigen stemgeluid. Op de cd staan vooral mid-tempo nummers, en dit is dan ook haar betere punt. De up-tempo en mid-tempo klinken erg lekker, maar bij de ballads moet ze oppassen niet te zeikerig te gaan klinken. deze cd verdient dubbel en dwars 4 sterren.

avatar
dollie
Love vind ik het slechtste nummer op de cd, terwijl ik normaal wel van ballades houd, maar het klinkt gewoon niet zo goed als het zou kunnen klinken. Verder vind ik het een goede cd, beter dan het gemiddelde R&B cd'tje. Haar stem doet me af en toe denken aan die van Kelly Rowland.

avatar
3,5
Nadat ze samen met Sean Paul het nummer Give It Up To Me uitbracht ben ik eens gaan kijken of ik nummers van haar kon vastkrijgen en jha hoor! Hele mooie nummers zelfs. Jammer dat ze niet zo bekend is want ik vind dat ze goed is in r&b brengen.

avatar
3,5
Ze heeft echt een aparte stem,,maar wel een mooie!
En leuke songs op het album!
En de nieuwste single met P. Diddy is ook goed,,ik vind hem eigenlijk alleen maar goed omdat zij erin zit
Guess What ft. Jadakiss,,Never ft. Eve,,Down & Dirty,,Superstar & Love zijn de beste + I Should Have Cheated.
Ben ook benieuwd naar haar 2e album wat dit jaar uitkomt!

*3.5

avatar van Reijersen
2,5
De zeikerige ballads hebben toch het (negatieve) overwicht op deze cd. Hierdoor verander ik mijn eerdere stem (en bericht) met een halfje.

avatar van MetalMike
3,5
Haar stem is heel prettig, maar de muziek is niet helemaal door de jaren heen overeind gebleven heb ik het gevoel. Soms enigszins gedateerd, een typisch vroeg mid-jaren 00 geluid. Maar haar verhalende stem is bijzonder prettig zoals in "Love, I Thought You Had My Back", één van de lekkerste nummers ook.
Zelf vind ik haar in de ballads juist geweldig, stort haar hart uit in "I Should Have Cheated", wauw! Juist nummers als dit hebben mij voor de R&B gewonnen, waardoor het toch echt wel "mijn muziek" begint te worden, helemaal gezien de muziekstijl waar ik vandaan kom, de laatste 20 jaar bijzonder weinig nieuwe talenten heeft voortgebracht die mij kunnen bekoren. Geef mij maar de nieuwe stijl R&B vanaf zeg maar 1995, hoor ik veel liever.
Haar semi-hese geluid met de snik, pakt me flink in. De reis die ik begonnen ben om moderne R&B te ontdekken, ga ik niet onderbreken. Ik zit nu op deze trein en ik blijf de reis uitzitten, want ook de nieuwere generatie overtuigt me volkomen. En leuk om te horen dat ze invloeden uit deze generatie halen, van een Brandi, Keri en een Keyshia Cole. Al met al een heerlijk plaatje dit, soms wat te poppy, maar een ruime voldoende toch. Op naar haar 2e cd.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 17:36 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 17:36 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.