MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Bökkers - Bökkers (2011)

mijn stem
4,00 (5)
5 stemmen

Nederland
Rock
Label: Suburban

  1. Ik Hoef Oe Bier Niet Klootzak
  2. Nooit Duurt Heel Lang
  3. Ik Goa Oe Kriegen
  4. Heel Mooi Deerntie
  5. Badstoffen Gedrocht
  6. Ik Neuk Wel Ja
  7. Stukkie van de Film Kwiet
  8. Cocaine Blues
  9. Zolte Hering
  10. Kluizenaar
  11. De Duuvel Heft Dost
zoeken in:
avatar van frolunda
3,5
Deze band onlangs gezien als opener op het Ramblin' Roots festival.Stevige rock die me zowel aan Normaal (natuurlijk door de dialect zang) als Status Quo deed denken maar dat ik nou compleet overtuigd was,dat niet.
Dan bevalt me het debuut album van de uit het Overijsselse Salland afkomstige Bökkers,want over die groep heb ik het,toch een stuk beter.Veel minder recht toe recht aan dan live en veel veelzijdiger met invloeden uit Sixties rock,blues en boogie.
Weliswaar allemaal niet echt origineel maar door het Sallands dialect,de goede cleane productie en het mooie gitaargeluid klinkt het allemaal lekker fris en muzikaal gezien zitten de songs prima in elkaar.
Ik weet niet of op Cocaine blues na de rest allemaal eigen songs zijn maar als dat zo is ben ik nog meer onder de indruk.
Vooral Ik Hoef Oe Bier Niet Klootzak,Heel Mooi Deerntie en Stukkie van de Film Kwiet zijn zowel sterk als leuk en de rest doet daar niet veel voor onder.
Prima debuut derhalve.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 08:26 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 08:26 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.