MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Miss Behaviour - Last Woman Standing (2011)

mijn stem
geen stemmen

Zweden
Rock
Label: Avenue of Allies

  1. 1988 (4:29)
  2. Cynthia (3:36)
  3. Give Her a Sign (3:46)
  4. Perfect War (5:50)

    met Roland Grapow

  5. Average Hero (4:07)
  6. Till We Meet Again (4:42)
  7. Taking Hostage (4:01)
  8. Emergency (4:49)
  9. Living the Dream (4:31)
  10. Last Woman Standing (7:07)

    met Kajsa Berg

  11. 11th Hour (3:24)
totale tijdsduur: 50:22
zoeken in:
avatar
Ozric Spacefolk
Goede verhalen over gelezen.

Mijn oordeel: deze Zweedse powerrockers maken een aanstekelijke mix van pop, sleaze en powermetal. Ik hoor elementen van Helloween en Mob Rules terug.

Songs zijn sterk en catchy. Gitaar, bas, drums en toetsen zijn goed ingespeeld. Productie is vol en toch dynamisch en er is voldoende contrast. Blijft de zanger over. Die houdt het midden tussen lekker sleazy en rauw en hier en daar mooi en clean.

Doet een beetje denken aan Crash Diet maar de muziek is beter verzorgd, meer richting H.E.A.T. en Eclipse.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 09:26 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 09:26 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.