MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Kattoo - Megrim (2005)

mijn stem
3,58 (12)
12 stemmen

Duitsland
Electronic
Label: Hymen

  1. 1 (1:04)
  2. 2 (2:25)
  3. 3 (4:40)
  4. 4 (4:20)
  5. 5 (1:58)
  6. 6 (2:56)
  7. 7 (0:37)
  8. 8 (2:55)
  9. 9 (1:38)
  10. 10 (2:06)
  11. 11 (0:54)
  12. 12 (1:03)
  13. 13 (1:25)
  14. 14 (4:30)
  15. 15 (3:01)
  16. 16 (4:44)
  17. 17 (1:10)
  18. 18 (5:05)
  19. 19 (1:41)
  20. 20 (2:28)
totale tijdsduur: 50:40
zoeken in:
avatar van tovenaar
3,5
Sooo, is me dit even een briljant album van Kattoo zeg. Places was gewoon erg leuk, maar Megrim is één groot epos. Strijd, oorlog, leed, alles komt voorbij. Voor sommige onder ons misschien ietsje te bombastisch, maar ik vind het echt super geproduceerd.

Ben echt onder de indruk en krijg dit ding maar niet uit m'n playlist...

avatar van Goodfella
4,0
tovenaar schreef:
ietsje te bombastisch

Hoe ráád je het zo

Toch wel heel anders dan Places, nauwelijks te vergelijken. Daar meer variatie, hier meer een compact en samenhangend geheel. Daar meer ingetogen, hier een stuk uitbundiger. Beiden uitstekende albums, dat dan weer wel. Maar het mag van mij dus iets bedaarder. Nog even en ik ging paukslagen verwachten

avatar van VanDeGriend
Wat is dit voor muziek ?

avatar van Onderhond
3,0
Electronische muziek ... maar heeft voor mij toch iets te veel weg van een Braveheart score of zo. Emotieloze, opgeklopte bombastische nonmuziek ... soms schiet Katoo in z'n oude ritme, en wordt het boeiend, maar meer dan een 2.5* zie ik mij hier niet voor geven.

Geef mij maar een End, die zo'n dingen veel leuker kan mixen en tegenover elkaar kan zetten.

avatar
DevendraBan
Jammer dat ik met mijn 4* het gemiddelde omlaag haal. Maar het is een dikke 4* met kans op de 4.5*.
Zoals hierboven al aangehaald, dit is één en al bombast. Filmscores met luchtige beats onder. En, inderdaad, dit album is een stuk consistenter dan Places, waarop toch enkele uitblinkers staan, die ik hier mis.

avatar
DevendraBan
Het is een 4.5* geworden. Een plaat die blijft boeien.
En, vergeet dat van die uitblinkers! 6 en 8 staan hier constant op repeat!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 08:44 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 08:44 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.