menu

Ron Wood - Gimme Some Neck (1979)

mijn stem
3,62 (8)
8 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: Koch

  1. Worry No More (2:34)
  2. Breakin' My Heart (4:18)
  3. Delia (0:43)
  4. Buried Alive (3:38)
  5. Come to Realise (3:53)
  6. Infekshun (4:05)
  7. Seven Days (4:11)
  8. We All Get Old (4:09)
  9. F.U.C. Her (3:15)
  10. Lost and Lonely (4:15)
  11. Don't Worry (3:27)
totale tijdsduur: 38:28
zoeken in:
avatar van judgepaddy
3,5
worry no more is tof.

Harald
judgepaddy schreef:
worry no more is tof.


Klopt....maar "Seven Days" is ook een topper.

avatar van Thunderball
Voor mij is Burried Alive de topper vh album. Hier zijn ook gave live versies van met The New Barbarians. Het beroemde optreden in Maryland is vorig jaar eindelijk officieel uit gebracht.

Harald
"Buried Alive-Live in Maryland" is natuurlijk ook een aanrader. Jammer dat we op de officieele release meer dan 20 jaar moeten wachten. Maar gelukkig hadden we de Bootleggers gehad.

avatar van reptile71
Grappig... LP-hoes van deze plaat is de enige LP-hoes die ik ooit heb gezien met een zijkant die aan de boven- en onderkant smal uitloopt: gimme some neck. Daar is over nagedacht!

Gast
geplaatst: vandaag om 03:37 uur

geplaatst: vandaag om 03:37 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.