MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Bell X1 - Flock (2005)

mijn stem
3,78 (37)
37 stemmen

Ierland
Pop / Rock
Label: Universal

  1. Reacharound (4:27)
  2. Flame (3:52)
  3. Rocky Took a Lover (3:54)
  4. He Said She Said (5:56)
  5. Bad Skin Day (4:25)
  6. Natalie (4:10)
  7. Bigger Than Me (3:53)
  8. Just Like Mr. Benn (3:10)
  9. My First Born for a Song (5:25)
  10. Trampoline (4:48)
  11. Lamposts (7:40)
totale tijdsduur: 51:40
zoeken in:
avatar
3,0
Bell X1 leverd gewoon geen complete albums, heb ik het gevoel. Het lied "Just Like Mr. Benn" is ontzettend mooi, maar dat zie ik gewoon niet terug bij de andere liedjes...

avatar
Ace
Sterk album van een goede Ierse groep! Lekkere popachtige rockliedjes die het bij Ace erg goed doen! Aanrader voor al die indie-maloten hier, want ik heb het idee dat het niet erg bekend is op MuMe gezien het aantal stemmen en berichten... 4*

avatar van herman
Ik heb ze vorig jaar gezien in het naprogramma van The Frames en dat was best okay inderdaad. Ik zal dit plaatje ook eens opsnorren.

avatar
3,0
Het klinkt goed, maar het voelt aan als een verzameling nummers, en niet als een volledig album. er had meer ingezeten als ze iets meer tijd hadden genomen om alle nummers volledig te maken. Maar het is toch zeker wel 3* waard

avatar
*Laura*
Ik heb deze cd gisteren gekocht nadat ik deze band zeg als voorprogramma van The Frames en danig onder de indruk was. Tijd om dit plaatje aan een serieuze luisterbeurt te onderwerpen.

avatar
*Laura*
Gisteren heb ik deze band voor de tweede maal als voorprogramma aan het werk gezien (vorige maand bij The Frames, nu bij Damien Rice). Vorige keer stonden ze met 3/5 van de band op het podium en brachten ze een akoestische set, deze keer waren ze er alle vijf bij en ging het er een beetje steviger aan toe. Maar hoe dan ook, ze hebben me voor de tweede keer enorm weten te imponeren. Knappe songs, goede muzikanten, een fantastische zanger en een adembenemende live-act!

avatar van Zwammer
3,5
Ik heb ze als het voorprogramma van het Nederlandse Damien Rice concert gezien en ook ik vond het erg lekker klinken.

Ik heb dus gelijk deze cd een paar keer beluisterd en ik moet zeggen het klinkt allemaal best goed. Favoriete nummer is Bad Skin Day en voorlopig geef ik het 4 sterren.

avatar van Freggel
Voorprogamma Damien Rice idd...Album had ik daarvoor al in bezit, nooit echt heel erg goed beluisterd...Na het horen van Bad Skin Day ben ik volledig om. Live is dat nummer wel zo geniaal.. Energiek bandje, verdiend meer aandacht hier @Musicmeter

avatar
5,0
ik zag ze ook bij Damien rice, in Belgie. Ze zijn live nog beter dan gewoon op cd.

avatar
*Laura*
zaza schreef:
ik zag ze ook bij Damien rice, in Belgie. Ze zijn live nog beter dan gewoon op cd.


Inderdaad, zowel akoestisch als in volledige opstelling hebben ze me volledig omvergeblazen met een prachtig optreden. Als ze nog eens naar België komen zal ik geen seconde twijfelen om voor de derde keer te gaan kijken.

Mijn favoriete track is Rocky Took A Lover. "They're like headlights in the rear view mirror, they're closer than they seem" - dat vind ik dus zo'n prachtige zin, zeker de manier waarop Paul em zingt.

Album krijgt 4*, kan nog meer worden. (en hun optredens krijgen zonder twijfel de volle 5*)

avatar van lauradance
4,0
nou ik heb ze nergens op zien treden en vind dit alsnog een heerlijk plaatje.

avatar
4,5
Hoe kan deze band zo onbekend zijn?!
Ze maken echt goede muziek! Bad skin day is gewoon om kippevel van te krijgen zo heerlijk.

avatar van keijzm73
4,5
Een favoriet album noemen van Bell x1 vind ik moeilijk, maar 'Flock' komt daarbij zeker in aanmerking. Zeker als album in z'n geheel. Op andere albums staan nog wel eens nummers op waar ik net wat minder mee heb. Op 'Flock' staan geen missers op wat mij betreft. Het is - net als hun andere albums - heerlijk afwisselend samengesteld, met rustige 'luisterliedjes' en wat hardere nummers. 'Flock' kan ik dan ook aanbevelen als je nog onbekend bent met deze band. Bell x1 laat op 'Flock' alle facetten horen waar ze in thuis zijn.

Ik ken het album in een andere samenstelling/ volgorde. Zoals het ook voorkomt op Spotify, beginnend met; 'Rocky Took a Lover'. Het nummer 'Reacharound' staat daar bijvoorbeeld op nummer 8. Maar meer opmerkelijk; op de release van 'Flock' die ik ken staat ook een andere versie van het geprezen nummer 'Eve, the Apple of My Eye'. Een nummer wat ook op hun voorgaande album 'Music in Mouth' staat. De versie op dit album 'Flock' is echter minder akoestisch, daardoor meer up-tempo en iets dynamischer. Prachtige uitvoering ook!

avatar van Mctijn
4,0
Als Bell X1-addict heb ik hier nog niet eens gereageerd. Schandalig

Mijn favoriet van dit album is Lamposts. Wat een sfeer, geweldig!! Heb ff een linkje toegevoegd.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 23:28 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 23:28 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.