MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Cliff Richard - Always Guaranteed (1987)

mijn stem
3,33 (12)
12 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Pop / Rock
Label: EMI

  1. One Night (4:32)
  2. Once upon a Time (4:34)
  3. Some People (3:53)
  4. Forever (4:04)
  5. Two Hearts (4:10)
  6. Under Your Spell (4:21)
  7. This Time Now (3:59)
  8. My Pretty One (3:59)
  9. Remember Me (3:55)
  10. Always Guaranteed (4:40)
  11. Under the Gun * (4:13)
  12. Brave New World * (4:20)
  13. Wild Geese * (4:40)
  14. Love Ya * (3:28)
  15. One Time Lover Man * (3:32)
  16. Another Christmas Day * (3:09)
  17. Yesterday, Today, Forever * (3:36)
  18. Reunion of the Heart * (4:24)
toon 8 bonustracks
totale tijdsduur: 42:07 (1:13:29)
zoeken in:
avatar
Pieter Paal
Wederom hier de samenwerking met Alan Tarney die zo te horen toch weer goed uitpakt. In 1980 had The Tarney Spencer Band een hit met de Everly Brothers-cover 'Cathy's clown'. Tarney schreef songs voor Cliff en produceerde ze ook. Hij produceerde ook de muziek van Barbara Dickson, Leo Sayer en Bow Wow Wow.
Het album klinkt op de muziek beoordeeld erg plastic, maar daaronder zitten wel goede songs zoals de mega-hit 'Some people', de Engelse hit 'My pretty one' en het prachtige 'Remember me' waarin Cliff een beetje Bee Gees-achtig klinkt, alsof hij bij het refrein zijn ballen steeds eventjes afknijpt.
Het walsje 'Two hearts' is een ideaal schaatsliedje.
De bonus-track 'Reunion of the heart' is ook erg mooi en staat ook op de CDV van 'Some people'.
Kort hierna verscheen er ook een dubbel-elpee met de titel 'Remember me' met een zooitje Cliff-hits.
De albums die hierna volgen (om alles maar over een kam te scheren) vind ik wat minder en er staan steeds een paar leuke dingen op. Cliff moet het daarna toch echt van zijn hit-verzamelaars hebben.

avatar
Mssr Renard
Typische, overgeproduceerde, sterk op sequencers en machines gebaseerde muziek, van dezelfde maker van Take on Me van a-ha (Alan Tarney), en zo klinkt het ook.

Some People is voor mij een nummer die ik echt erg mooi vind, hoe synth-overgoten het ook is.

avatar
Mssr Renard
De enige van Cliff die ik op lp heb. Vanwege Some People.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 09:57 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 09:57 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.