MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Sia - Healing Is Difficult (2001)

mijn stem
3,52 (24)
24 stemmen

Australiƫ
Pop
Label: Long Lost Brother

  1. Fear (5:11)
  2. Drink to Get Drunk (4:41)
  3. Taken for Granted (4:35)
  4. Blow It All Away (4:40)
  5. Get Me (3:14)
  6. I'm Not Important to You (6:09)
  7. Sober and Unkissed (4:01)
  8. Healing Is Difficult (5:24)
  9. Judge Me (4:15)
  10. Little Man (6:04)
  11. Insidiously (8:50)
totale tijdsduur: 57:04
zoeken in:
avatar van aERodynamIC
3,5
Alle ingrediënten van de latere albums zijn al hoorbaar: iets meer trip-hop, jazzy, funky invloeden maar dan wel in een lichte vorm.
Sia maakt niet al te ingewikkelde uiterst goed verteerbare en vooral smakelijke pop.
Haar stem geluid is opmerkelijk en daar moet je dan wel weer van houden (alhoewel zeker niet overdreven excentriek).

avatar van Boomschors
3,5
Wat grappig dat ze bij Taken for Granted het bekende deuntje van Sergej Prokofjevs Dance of the Knights (Montagues and Capulets) van Romeo en Julia heeft gebruikt!
YouTube - Prokofiev - Dance of the Knights

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:55 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:55 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.