MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Tsatthoggua - Hosanna Bizarre (1996)

mijn stem
3,62 (4)
4 stemmen

Duitsland
Metal
Label: Osmose

  1. Heirs of Fire (2:44)
  2. 2000 V Kum (2:27)
  3. Niemals Geboren (4:13)
  4. Intrude into Immortality (4:14)
  5. Hosanna Bizarre (4:18)
  6. The Lie (3:22)
  7. Seventh Solitude (3:51)
  8. Worm of Sin (3:47)
  9. Dionysos' Ecstasy (4:32)
totale tijdsduur: 33:28
zoeken in:
avatar
lambf
Oeieieieieie, wat een monsterlijk album. Je zou verwachten dat het uit Japan komt; geniale hoes, onuitspreekbare naam en over de top muziek; maar nee, gewoon uit Duitsland.

Het album begint met een bezwerende "Bosjesman" sample, met dergelijke percussie. maar niet snel daarna wordt de essentie van de muziek blootgelegd, Black Metal a lá Marduk, maar dan op steroïden. Jup, dat is enorm snel; het mag dan ook niet verwonderlijk heten dat ze af en toe naar de Grindcore neigen, alhoewel dat meer ligt aan hoe de gitaren klinken dan aan de snelheid. Let ook even op de waanzinnige keyboard partijen, alhoewel ze het onderspit moeten delven aan de drummer, is het tempo behoorlijk. De productie klinkt, zeker voor een plaat als deze, behoorlijk goed.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 17:34 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 17:34 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.