MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Isley Brothers - Winner Takes All (1979)

mijn stem
3,40 (5)
5 stemmen

Verenigde Staten
Soul / Funk
Label: T Neck

  1. I Wanna Be with You (Parts 1 & 2) (6:23)
  2. Liquid Love (Parts 1 & 2) (5:18)
  3. Winner Takes All (4:18)
  4. Life in the City (Parts 1 & 2) (7:56)
  5. It's a Disco Night (Parts 1 & 2) (5:17)
  6. (Can't You See) What You Do to Me? (4:13)
  7. Let's Fall in Love (Parts 1 & 2) (4:43)
  8. How Lucky I Am (Parts 1 & 2) (5:43)
  9. You're the Key to My Heart (3:23)
  10. You're Beside Me (Parts 1 & 2) (5:39)
  11. Let Me in Your Life (Parts 1 & 2) (5:10)
  12. Love Comes and Goes (Parts 1 & 2) (5:09)
  13. Go for What You Know (3:27)
  14. Mind over Matter (Parts 1 & 2) (6:03)
totale tijdsduur: 1:12:42
zoeken in:
avatar van principal2000
3,5
Lekker album van de Isley Brothers. Goede afwisseling van meer uptempo & funky en langzame nummers. Goede speelduur van de nummers op zich en de plaat als geheel. You're The Key To My Heart / You're Beside Me is mijn favoriet van de rustige nummers. Winner Takes All en It's A Disco Night kunnen mij van de uptempo nummers het beste bekoren.

avatar van matthijs
principal2000 schreef:
Goede afwisseling van meer uptempo & funky en langzame nummers.
Hmmm. De helft langzame nummers zou geen bezwaar zijn als die langzame nummers goed zouden zijn maar ik val dan bijna in slaap. Door ze weg te laten maak je van deze dubbel-LP een aardige enkele LP.

avatar
3,0
De eerste LP bestaat vooral uit up-tempo nummers die allemaal wel heel gelijkaardig zijn, zeker niet mis maar het lijkt rechtstreeks van de band te komen in snel tempo.
De tweede LP daarentegen bestaat vooral uit ballades en die zijn in mijn mening een stuk beter.
Alhoewel is dit voor een dubbel album zeker een gemiste kans aangezien ik van het hele album geen uitschieters kan bedenken.

Enkel voor de die hards zou ikz eggen.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 09:53 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 09:53 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.