Een kleine herwaardering van mijn kant. Hoewel nog steeds geen topper en een zanger die qua zang af en toe vervelend uit de hoek komt met de bekende 'aardappel in zijn keel'.
De muziek is bij vlagen lekker gruizig en vormt een typisch een product van zijn tijd.
Desalniettemin is Diva een charmante plaat, dat komt vanwege enkele fijn geplaatste breaks en het haast slepende karakter van de songs.
Een plaat die is gaan groeien met de jaren.
Zanger en gitarist Nick Pollock zat trouwens in de voorloper van Alice In Chains, destijds nog Alice N' Chains genaamd en bracht enkele demo's uit voordat ze uit elkaar gingen.
Dat die band duidelijk zijn invloeden heeft nagelaten is dan ook niet verbazingwekkend. Diva ligt ergens tussen Badmotorfinger en Facelift in, Pollock klinkt als het geïrriteerde broertje van King Buzzo en het Wah wah-pedaal wordt regelmatig ingedrukt, dit is een fijne plaat hoor.