MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Surfer Blood - Pythons (2013)

mijn stem
3,08 (24)
24 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Warner Bros.

  1. Demon Dance (3:13)
  2. Gravity (2:47)
  3. Weird Shapes (3:30)
  4. I Was Wrong (3:37)
  5. Squeezing Blood (3:17)
  6. Say Yes to Me (2:54)
  7. Blair Witch (3:15)
  8. Needles and Pins (3:41)
  9. Slow Six (4:25)
  10. Prom Song (3:55)
  11. Bird 4 U (3:20)
  12. Phantom Limb (3:20)
totale tijdsduur: 41:14
zoeken in:
avatar van Linius
3,5
Kijk hier best wel naar uit. In 2010 lang verslaafd geweest aan de vorige plaat.

Gravity - YouTube - Surfer Blood - Gravity [Official Audio]

avatar
dalexterminate
Gelekt! Klinkt weer leuk

avatar van Linius
3,5
Inderdaad, leuke plaat. Alweer twee keer geluisterd vandaag

avatar van Linius
3,5
Hoppa, vier sterren voor deze verslavende plaat. Verbazingwekkend weinig reacties nog hier...

avatar
2,5
Wel aardig maar na nummer 6 slaat de eenvoud toe en geloof ik het allemaal wel. Doet me een beetje aan Blink 182 denken ofzo.

avatar van samslam
2,0
Mij aan weezer ofzo, heb ik nooit iets van moeten hebben.
Beduidend minder dan de vorige: stem is wat vlakker, melodietjes slechts soms leuk, en geen topsongs.

avatar van Stuart Bell
4,5
samslam schreef:
Mij aan weezer ofzo, heb ik nooit iets van moeten hebben.
Beduidend minder dan de vorige: stem is wat vlakker, melodietjes slechts soms leuk, en geen topsongs.


Parels voor de zwijnen. Surfer Blood heeft een rij uiterst puntige popsongs gemaakt. De eerste vier nummers hebben helemaal een gouden randje. Maar zo te zien wordt deze plaat hier erg snobistisch beoordeeld en becijferd. Het is zeker niet moeilijk genoeg. Deze plaat kan ze - terecht - heel groot maken.

avatar van Raconteur
2,5
het zijn gewoon heel matige inspiratieloze dertien in een dozijn songs.

avatar van Thomas91
3,5
Ik moet ergens ook wel aan Weezer denken, maar daar heb ik niet zo veel problemen mee, eigenlijk. De band is voor mij onbekend, maar dit vind ik een leuk album.

avatar van venderkets
1,5
Totaal nietszeggende rommel. Alle identiteit die de eerste plaat had, is hier wat mij betreft verdwenen.

avatar
2,5
venderkets schreef:
Totaal nietszeggende rommel. Alle identiteit die de eerste plaat had, is hier wat mij betreft verdwenen.

Sap wat je bedoeld, lijkt wel of ze zich teveel hebben laten beïnvloeden Toch geen slechte plaat hoor.

avatar van Shelter
3,0
Weezer met Nada Surf...daar lijkt het op.
Ook wat Travolta's/Fountains of Wayne in. Vrolijk, simpel, niet slecht ook niet heel goed.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:04 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:04 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.