MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

John Campbell - One Believer (1991)

mijn stem
4,15 (17)
17 stemmen

Verenigde Staten
Blues
Label: Elektra

  1. Devil in My Closet (6:03)
  2. Angels of Sorrow (4:18)
  3. Wild Streak (5:03)
  4. Couldn't Do Nothin' (3:51)
  5. Tiny Coffin (4:46)
  6. World of Trouble (6:12)
  7. Voodoo Edge (4:11)
  8. Person to Person (3:52)
  9. Take Me Down (6:48)
  10. One Believer (5:36)
totale tijdsduur: 50:40
zoeken in:
avatar van George
Hoe onbekend John Campbell ook moge zijn , voor zijn muziek is vast en zeker een groter publiek te vinden.
Waarmee is zijn muziek het simpelste te vergelijken?
Misschien met een Leonard Cohen , die wat agressiever en wat swingerder en bluesy klinkt dan normaal met zijn donkere stem.
De geluidskwaliteit van de cd is ver boven modaal en kan zelfs als demonstratiemuziek dienen t.b.v. het testen van hoogstaande geluidsapparatuur.

avatar
bro
en nu speeld John Campbell bij Lamb of God? metal en blues...kan het nog afwisselender?

avatar van George
bro schreef:
en nu speeld John Campbell bij Lamb of God? metal en blues...kan het nog afwisselender?


Het zal dan John Campbell jr. wel zijn of zijn er meer hondjes die Fikkie heten ?
Was dat schrikken voor mij.

avatar
bro
stom dat er dan een link tussen die 2 gemaakt is. en verwarrend.

avatar van George
bro schreef:
stom dat er dan een link tussen die 2 gemaakt is. en verwarrend.


Voor mij zeker. Ik had de extra asperines al in huis gehaald.
Toch bestaat er een overeenkomst: ze spelen beide de 'devils music'. Is dat hele haaaaaaaaaaaaaaaarde Metal , dat Lamb of God ?

avatar
bro
ze horen toch bij het extremere maar nu ook weer niet bij dé harste metal. ze zijn wel lekker snel en technisch

avatar
Bobiej
Met een geweldige strot van Randy Blythe, niet te vergeten.

avatar van jeroenheinz
4,5
Heerlijke rauwe ongepolijste blues zoals ik het graag heb. Mooi gitaarspel en die rauwe doorleefde stem die me kippenvel bezorgd, in combinatie met aansprekende teksten, maken dit voor mij een van de mooiste bluesalbums die ik tot nu toe heb mogen beluisteren

avatar
beaster1256
heerlijke plaaat van de man met zijn glazen oog die zich van niks aantrok maarzowel acoustisch als electrisch zéér goed met zijn gitaarspel weg kon , en dan die stem, kippevel , ook de opname's zijn perfect !

avatar van willemdeux
angels of sorrow

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:10 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:10 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.