menu

Harem Scarem - The Early Years (2003)

mijn stem
4,25 (6)
6 stemmen

Canada
Rock
Label: Frontiers

  1. Whatever I Want (4:16)
  2. When the Morning Comes (3:56)
  3. Say Good Bye (4:01)
  4. Looking Back (3:30)
  5. All over Again (3:02)
  6. Honestly (4:01)
  7. Lovin Like 90 (3:49)
  8. One Step at a Time (3:26)
  9. Staying Away (3:02)
  10. Last Time (3:29)
  11. One of the Wounded (3:01)
  12. The Right Time (4:13)
  13. You're the One (3:45)
  14. Out of Love (3:51)
  15. Lost in Yesterday (4:25)
totale tijdsduur: 55:47
zoeken in:
avatar van vielip
4,0
Alhoewel dit een verzamelaar is van demo's en niet uitgebracht (dus waarschijnlijk niet goed genoeg bevonden destijds) materiaal vloeit het wel als een 'normaal' album! En da's knap vind ik. Je hoort wel dat het in sommige gevallen om demo opnames gaat maar het is nergens slecht. Qua sound bedoel ik dan want op het songmateriaal zelf is helemaal niks aan te merken! Alle nummers liggen in de stijl van de eerste twee albums dus als je die gaaf vindt dan zit je met dit album gebakken! Heerlijke melodic rock zoals alleen Harem Scarem kon maken.

avatar van Rinus
4,0
Voor een album met demo's en outtakes klinkt dit zeer zeker goed. Het had inderdaad gewoon een regulier album kunnen zijn.

Gast
geplaatst: vandaag om 18:03 uur

geplaatst: vandaag om 18:03 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.