MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Raiders of the Pop Charts: Part 2 (1982)

Alternatieve titel: 15 More Blockbusting Tracks!!

mijn stem
3,00 (2)
2 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Pop
Label: Ronco

  1. Kid Creole & The Coconuts - Annie, I'm Not Your Daddy
  2. Yazoo - Only You
  3. Lene Lovich - It's You, Only You (Mein Schmerz)
  4. The Beat - I Confess
  5. Toto Coelo - I Eat Cannibals (Part 1)
  6. Precious Little - The on and on Song
  7. Whodini - Magic's Wand
  8. Pale Fountains - Thank You
  9. Shakin' Stevens - Give Me Your Heart Tonight
  10. Simple Minds - Someone Somewhere (In Summertime)
  11. Robert Palmer - Some Guys Have All the Luck
  12. UB40 - So Here I Am
  13. Gregory Isaacs - Night Nurse
  14. Morrissey Mullen - Bladerunner
  15. Kids From Fame - Starmaker
zoeken in:
avatar van Dibbel
3,0
Deel 1 heb ik dan blijkbaar niet.
Engelse verzamel-elpee die wat ik me kan herinneren zowel als dubbel-LP als als 2 enkele LP's verkrijgbaar was.
Ook deze komt van de kiloknallers van V&D.

Ik denk dat best wel wat mensen best wel wat liedjes van deze LP kennen.
Maar het is een Engelse LP en slechts 3 nummers hiervan hebben de Top 40 gehaald en wel Annie, I'm Not Your Daddy (een van de beste hits uit 1982 met hele leuke tekst) van Kid Creole & The Coconuts, Give Me Your Heart Tonight van Shakin' Stevens (aardig nummer van hem) en Starmaker van The Kids From Fame (uit een muzikale TV-serie). Het suikerzoete Thank You van Pale Fountains haalde de tipparade.
Verder dan nog het briljante nummer van Simple Minds, Yazoo met het ook mooie Only You (wat wel een hit werd voor het a-cappella groepje Flyin' Pickets), Lene Lovich met een nummer van, jazeker, onze eigenste Meteors en een mooie van The Beat, die bij ons ook al geen hit werd.
Dan nog redelijke nummers van Robert Palmer, UB40 en de reggae van Gregory Isaacs. Whodini is een in Nederland nooit doorgebroken Amerikaanse rapgroep en Toto Coelo is iets tussen Bow Wow Wow en Bananarama en Adam And The Ants in.
Het meisje Precious Little heeft een rustig liedje en het thema van Bladerunner (van Vangelis) kan in deze versie nauwelijks boeien.

Op vinyl, in nieuwstaat, Engelse persing en 3 sterren.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:51 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:51 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.