MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Kerry Ellis & Brian May - Acoustic by Candlelight (2013)

Alternatieve titel: Live on the Born Free Tour

mijn stem
3,40 (10)
10 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: Duck

  1. Born Free (3:17)
  2. I Loved a Butterfly (4:48)
  3. I Who Have Nothing (3:44)
  4. Dust in the Wind (4:21)
  5. The Kissing Me Song (4:25)
  6. Nothing Really Has Changed (4:55)
  7. Life Is Real (4:30)
  8. The Way We Were (3:43)
  9. Something (4:31)
  10. Love of My Life (4:37)
  11. I'm Not That Girl (3:25)
  12. I Can't Be Your Friend (4:31)
  13. In the Bleak Midwinter (3:44)
  14. Crazy Little Thing Called Love (3:46)
  15. No One but You (Only the Good Die Young) (6:04)
totale tijdsduur: 1:04:21
zoeken in:
avatar van vigil
4,0
Hhhmm apart, de versie die ik in mijn hand heb is een andere dan die hier staat. Althans de tracklist is het zelfde maar de hoes is anders en het is niet Kerry & Brian maar Brian & Kerry. De titel is ook iets anders namelijk The Candelight Concerts.

Brian May & Kerry Ellis - Live At Montreux 2013 - Rezension ? Rock Jazz Pop - rock-jazz-pop.com

avatar van Bonk
3,5
vigil schreef:
Hhhmm apart, de versie die ik in mijn hand heb is een andere dan die hier staat.


De hier afgebeelde is een eerdere versie. Daarna zijn ze er achter gekomen dat het beter zou verkopen, als ze de naam van Brian eerst zouden noemen en er ook een dvd bij zouden leveren. Jammer dan voor de sukkels, als mij, die het al eerder aangeschaft hadden. Mocht u enig cynisme bespeuren. Dat zou kunnen kloppen, maar ik word zo langzamerhand erg moe van alle albums die enkele maanden later met extra's uitgebracht worden, waardoor je als vroege koper bestraft wordt.

avatar van vigil
4,0
Ik moet eerlijk zijn, ik had nog nooit van Kerry Ellis gehoord. Na wat google werk blijkt ze een Engelse musicalster te zijn die jaren in de Queen musical We Will Rock You heeft gezongen. Dit is Brian May blijkbaar enorm bevallen want hij heeft haar een beetje onder haar hoede genomen. De inmiddels spierwitte stergitarist heeft zelfs een tourtje gedaan en dit is het resultaat. Een aantal covers, een aantal Queen nummers en wat nummers die ze samen speciaal voor dit project hebben geschreven (Kissing Me Song zou zelfs zo maar een hit kunnen worden).

Het is akoestisch en opgenomen in een intieme setting. Brian gitaar, Jeff Leach op toetsen en Kerry de microfoon. Heel af en toe zegt Brian wat maar gelukkig zingt hij ook nog wat. Op de cd is dat bij een kippenvel opwekkende versie van Love of my Life. Het is een dvd en cd combi, op de dvd staat een ander optreden (Montreux juli 2013)en ook andere nummers. Aangezien daar liedjes op staan welke hij bij Queen ook zong ('39) en solomateriaal (Lost Horizon) neem ik aan (ik heb de dvd nog niet gezien) dat hij daar meer zingt. Ook staat op de dvd Tie Your Mother Down en hoe dat klinkt in akoestische vorm weet ik nog niet maar dat lijkt me toch wel heel bijzonder.

Kerry is een heel goede zangeres en niet zo'n toonladder gooiende musicalzangeres zoals je ze hier wel eens hoort maar eentje met een prachtige vaste stem met zelfs soms een kleine snik.

Al met al een zeer leuke verrassing!

avatar van Bartjeking
2,0
Fijn dat jij ervan kan genieten, maar ik vind het te zoet voor woorden. Het hele album achter elkaar luisteren is voor mij niet te doen, af en toe een nummertje kan wel. Maar 'Dust in The Wind'? Come on Brian May! Zoveel moois om uit te kiezen en dan kies je het meest uitgekauwde nummer ter wereld.

Volgende keer gewoon weer lekker de red special inpluggen.

avatar van Boermetkiespijn
3,5
Er staan toch wel wat mooie songs op deze plaat zoals "Life Is Real", "Something", "Love Of My Life" en "No One But You".

Over het hele album had ik Brian toch graag meer horen zingen, met name bij "No One But You", waar hij de originele zanger van is (met Roger Taylor).

avatar
Mssr Renard
Kerry is duidelijk een ouderwetse zangeres. En met ouderwets bedoel ik ouderwets goed. Wat vigil eigenlijk ook aangeeft; ze zingt zuiver en houdt de noten gewoon aan, zonder vervelende timbres en vervelende toonladder-acrobatiek (zoals alle zangeressen ná Mariah Carey).

Ik heb zelf de musical nooit gezien, en ook geen behoefte aan. Geen boze mening, maar gewoon geen fan van musicals an sich.

Over deze plaat kun je je niet vergissen; de hoes en de titel zijn hier heel erg duidelijk over. Een akoestische plaat met Kerry als voornaamste leadvocalist. Een leuke aangename plaat.

avatar
Mssr Renard
Life is Real is trouwens echt prachtig. Mooier misschien dan de Hot Space-versie, omdat die nogal rauw en machinaal klinkt met hakkende drums van Taylor. Deze versie (ik weet niet of er een uitgeklede versie met Freddie bestaat) is echt zo veel mooier en gevoeliger. Knap gezongen ook.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:53 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:53 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.