MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Mosaic Vol. 2 (2013)

mijn stem
4,00 (4)
4 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Electronic
Label: Exit

  1. Skeptical - Eyes Down (5:52)
  2. Synkro - The Way (4:57)
  3. ST Files - Eric Bristow (4:50)
  4. Instra:mental - Fist Level 2b (5:17)
  5. J:Kenzo - One Drop (4:54)
  6. Kryptic Minds - Burnt to Ashes (6:35)
  7. CMX - Tesserae (6:36)

    met dBridge

  8. Machinedrum - The Palace (4:31)
  9. Ruffhouse - Greyscale (6:56)
  10. Om Unit en Sam Binga - Triffidz (4:36)
  11. Kid Drama - One 6 Eight (5:20)
  12. Loxy & Resound - Residual Movement (4:32)
  13. Dub Phizix - Yukon (5:59)
  14. System - Sound Man (6:15)
  15. dBridge - Not Known (7:50)
  16. Elek - Want You to Know (2:54)
  17. Rockwell - *)* (808) (4:57)
  18. Kutz - The Bridge (5:29)
  19. Beastie Respond - One More Second (4:35)
  20. THY LVE - What We Promise (6:05)
  21. dBridge - My Night Sky (7:40)
  22. Joe Seven - Juiced (4:02)
  23. Fracture - Sick Wid It (4:40)

    met Dawn Day Night

  24. Consequence en FIS - Cultural Trauma (4:55)
  25. Clarity - Constant (4:47)
  26. Dan HabarNam - Sistem Nelimitat (5:52)
  27. Stray - La Zoom (7:23)
  28. Blackpocket - After Beris (2:57)
totale tijdsduur: 2:31:16
zoeken in:
avatar
tuktak
Drum n bass is dood durven mensen tegenwoordig te beweren. Zet deze verzamelaar op en na één minuut Skeptical weten deze zelfde mensen dat ze heel snel hun mond moeten gaan spoelen. Sounddesign van het hoogste niveau, basslijnen in soorten en maten, geflirt met allerlei stijlen, zeer divers, maar boven alles draagt Mosaic Volume 2 met trots de stempel drum n bass.

Een aantal meesters laten weer even horen hoe het moet, als Rockwell met zijn *)* [808] wat trap introduceert is het bijna een vernedering voor dat genre. Verloren zonen Kryptic Minds smijten alles aan de kant en lijken uit hun dubstepdood herrezen met een vlijmscherpe drum n bassexcursie.
Machinedrum vergeet even zijn UK Bass bril en leeft zich uit in een 2013 version van de oude junglesound.

Zelfs Commix laat weer even van zich horen onder zijn CMX noemer en levert meteen drum n bass dieper dan alle kamelentechno waar hij de laatste tijd mee bezig was.
Aartsvader en Exit-labelbaas dBridge houdt de standaard hoog, waar Consequence vervolgens de lat voor alle electronica nog even maximaal legt met een potje sounddesign van de allerhoogste orde.

Het enige negatieve aan Mosaic Volume 2 is, de verzamelaar is natuurlijk veel te kort. Want waar in vredesnaam is Survival, waar is Scuba heengehoused en waarom mist Calibre? Gelukkig voor Marcus Intalex komt er van hem binnenkort een nieuwe single op Exit Records uit, het was voor hem nog niet te laat. En voor alle andere verloren zonen, het is niet erg, kom maar terug bij papa!

avatar van -SprayIt-
4,0
Heerlijke tracks, geniet op dit moment het meest van Kid Drama. Zeer sterke verzamelaar.

avatar
tuktak
Hier als tip nog een onwijs sterke verzamelaar op Samurai (net zo'n dik label, waar overigens ook een handjevol Nederlandse producers op gereleased hebben dit jaar): Scope

avatar van bennerd
Zo, als ik niet probeer om dit in één zit uit te luisteren, trek ik het erg goed. Die tracks van Synkro en Instra:mental zijn heerlijk.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:50 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:50 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.