MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Gamma Ray - Blast from the Past (2000)

mijn stem
4,23 (11)
11 stemmen

Duitsland
Metal
Label: Noise

  1. Welcome (0:57)
  2. Lust for Life (5:26)
  3. Heaven Can Wait (4:29)
  4. Heading for Tomorrow (15:00)
  5. Changes (5:29)
  6. One with the World (4:50)
  7. Dream Healer (7:35)
  8. Tribute to the Past (4:46)
  9. Last Before the Storm (4:57)
  10. Heal Me (5:30)
  11. Rebellion in Dreamland (8:47)
  12. Man on a Mission (5:44)
  13. Land of the Free (4:37)
  14. The Silence (6:29)
  15. Beyond the Black Hole (6:00)
  16. Somewhere Out in Space (5:27)
  17. Valley of the Kings (3:50)
  18. Anywhere in the Galaxy (6:36)
  19. Send Me a Sign (4:06)
  20. Armageddon (8:50)
  21. Hold Your Ground * (5:07)
  22. Brothers * (5:12)
  23. Send Me a Sign * (4:24)
  24. Rebellion in Dreamland * (9:35)
  25. Wannabees * (3:47)
  26. Brothers [Extended] * (6:18)
  27. Rebellion in Dreamland (Karaoke) * (9:35)
toon 7 bonustracks
totale tijdsduur: 1:59:25 (2:43:23)
zoeken in:
avatar van Sir Spamalot
4,5
Sir Spamalot (crew)
Dit is nu eens een verzamelaar naar mijn hart en een voorbeeld dat tot navolging dient: je laat de fans via de website van elk album (tot 2000) een aantal nummers kiezen en je neemt ze opnieuw op (al dan niet in een licht gewijzigde versie). Waar voor je geld!

avatar van Sir Spamalot
4,5
Sir Spamalot (crew)
Twee stemmen nog maar . Het blijft qua verpakking een stomme kartonnen doos die haast uit elkaar valt, maar het is en blijft een prima verzamelaar. Ik ben normaal (nou ja) gezien geen fan van dat power metal gedoe maar dit overstijgt het maaiveld.

avatar van Sinner
4,0
Nou vooruit dan - een derde van mij. En meteen ook maar een 4. De opzet is geweldig - en de uitvoering zo mogelijk nog beter. In plaats van klakkeloos de oude nummers op cd te gooien dan maar meteen alles (of althans het grootste gedeelte - t.e.m nr 13) overnieuw inspelen - een prima idee en iets waar ik best voor te vinden ben, zeker in een tijd waarin je net zo makkelijk je eigen verzamelaar samenstelt en op cd of mp3 pleurt. Ik was sowieso nooit echt kapot van de zang van Ralf Scheepers op de eerdere cd's en ben dan ook blij dat Hansen hier zelf de vocalen verzorgt (en dat ook uitstekend doet). Verder zijn inderdaad zowat de beste Gamma Ray tracks uitgekozen met als hoogtepunten in mijn ogen Dream Healer, Rebellion in Dreamland, Somewhere out in Space, Heading for Tomorrow en Beyond the Black Hole. Dus zeer zeker de moeite om in huis te halen - zelfs als je de eerde albums al hebt.

avatar van Sir Spamalot
4,5
Sir Spamalot (crew)
Correctie op mijn eerdere tekst: mijn eigen stem was weg (naar aanleiding van mijn lichte loopbaanonderbreking hier), dus er moet een vierde stem bij, de mijne, het was een vier en het blijft een vier. Natuurlijk mijn dank aan Sinner om hier eens langs te lopen! Iedereen blijft welkom om nog stemmen toe te voegen, liefst "goeie".

avatar van CorvisChristi
CorvisChristi (crew)
Deze verzamelaar is vorig jaar opnieuw uitgebracht met als extra bonus het complete mini-album Skeletons and Majesties. Leuk voor degenen (inclusief mezelf) die zich in Gamma Ray willen verdiepen.
De fans van het eerste uur hebben uiteraard al dit materiaal natuurlijk al lang in bezit.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 15:07 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 15:07 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.