MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Christina Skjolberg - Come and Get It (2014)

mijn stem
3,75 (2)
2 stemmen

Noorwegen
Blues / Rock
Label: Ruf

  1. Come and Get It (3:39)
  2. Runaway (3:02)
  3. Close the Door (4:48)
  4. Bullet (3:15)
  5. Get On (3:34)
  6. Moving On (4:37)
  7. Inspiration (2:34)
  8. Hush (3:43)
  9. I'm Back (4:17)
  10. Mrs. Funk (3:44)
  11. Nag Blues (3:25)
totale tijdsduur: 40:38
zoeken in:
avatar
Hendrik68
Smola (met een streep door de o) is een eiland aan de westkust van Noorwegen, niet zo heel ver weg van Trondheim. Dat is bepaald geen plek op de aardbol die je associeert met blues. Maar de blonde schone Christina Skjolberg die van dat eilandje afkomt speelt wel degelijk de blues. Als linkshandige gitariste is het vrij logisch dat Jimi Hendrix haar idool is en dat is dan ook zo, ze heeft zelfs een Hendrix tattoo en haar spel heeft er soms wel wat van weg. Zingen kan madame ook al als de beste. Deze in Finland opgenomen CD bevat op 2 na allemaal zelfgeschreven songs in het blues-rock segment. Haar gitaar en bijtende rockstem domineren uiteraard het beeld. Eervolle vermelding is weggelegd voor Harri Taittonen die met zijn keyboard een speciaal tintje geeft aan het album. Het album begint bepaald indrukwekkend. Hoewel het niet direct mijn favoriete stijl van de blues is, moet ik toch toegeven dat het allemaal buitengewoon geïnspireerd overkomt gedurende de eerste helft van het album. Zowel haar spel als haar zang. Dit houdt ze helaas niet het hele album vol en het tweede deel is echt wel een stukje minder. Maar al met la een zeer verdienstelijk debuut dat smaakt naar meer.

avatar
3,5
Eerste luisterbeurten erop zitten.. inderdaad indrukwekkende stem... al wordt die hier en daar enigszins bedolven onder een stevige muur van geluid....ga deze zeker nog meer voorbij laten komen

avatar
3,5
Machtig mooie stem... rooie oortjes muziek met Runaway en Bullet als mijn favorieten..... jammer van het mindere einde en soms draaft en jankt het gitaarwerk een beetje door... hoor dan liever haar stem wat meer op de voorgrond.... zit zeker nog meer in maar opwindend en opmerkelijk is het absoluut

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 02:05 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 02:05 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.