MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Iain Matthews - The Art of Obscurity (2014)

mijn stem
3,25 (2)
2 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Folk / Rock
Label: Omnivore

  1. Ghost Changes (3:28)
  2. When I Was a Boy (6:29)
  3. Music (5:41)
  4. Time Zone Cowboy (4:22)
  5. Ash in the Wind (3:53)
  6. The Letter (1944) (5:23)
  7. In Paradise (3:49)
  8. Ode for Jackie Paris (4:39)
  9. The Emperor's New Clothes (4:48)
  10. Pebbles in the Road (5:53)
  11. The Sweet Hereafter (3:55)
  12. Home (Pt. 2) (5:35)
totale tijdsduur: 57:55
zoeken in:
avatar van heartofsoul
3,0
Als ik de teksten goed begrepen heb een beetje nostalgisch album dat door Matthews grotendeels zelf geschreven werd, hier en daar in samenwerking met Egbert Derix.
Het album werd opgenomen in Austin, Texas, de producer was Bradley Kopp.

In mijn oren klinkt het toch een beetje mat. De songs pakken mij niet echt, maar het klinkt wel aangenaam. Matthew's mooie tenor is inmiddels een beetje gesleten, de jaren zijn dus ook bij hem gaan tellen, al vind ik het niet echt hinderlijk.

Dit album zou zijn laatste solo-album zijn. Hij heeft nog wel muzikale samenwerkingen op het programma staan.

avatar van Mjuman
heartofsoul schreef:
Dit album zou zijn laatste solo-album zijn. Hij heeft nog wel muzikale samenwerkingen op het programma staan.


Matthews is een regelmatige gast in het Beauforthuis, waar ie wel eens samenspeelt met Erik Visser (voorheen Flairck) - gezien de omvang (en de akoestiek) van de zaal, een oude kerk, zijn dat erg intieme optreden.

avatar van heartofsoul
3,0
Een paar jaar geleden heb ik Iain Matthews gehoord toen hij optrad bij de plaatstelijke cd-winkel tijdens Record Store Day. Dat was alleszins overtuigend. Ik zal eens opletten of hij nog eens optreedt in een theater niet te ver van mijn woning, daar ik van het openbaar vervoer afhankelijk ben. Er gaat immers niets boven een intiem concert in een ruimte met goede akoestiek.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:42 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:42 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.