MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Soft Cell - Live (2003)

Alternatieve titel: Say Hello, Wave Goodbye

mijn stem
3,42 (6)
6 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Pop / Electronic
Label: Cooking Vinyl

  1. Memorabilia (5:56)
  2. Monoculture (3:56)
  3. Le Grand Guignol (4:19)
  4. Heat (5:05)
  5. Caligula Syndrome (4:52)
  6. Divided Soul (4:22)
  7. Last Chance (4:35)
  8. Barriers (5:29)
  9. Youth (3:23)
  10. Loving You, Hating Me (3:57)
  11. Mr. Self Destruct (3:33)
  12. Best Way to Kill (5:24)
  13. The Art of Falling Apart (7:19)
  14. Together Alone (5:35)
  15. Somebody, Somewhere, Sometime (4:26)
  16. Baby Doll (7:08)
  17. The Night (4:25)
  18. Soul Inside (4:31)
  19. Torch (4:22)
  20. Bedsitter (3:43)
  21. Tainted Love (3:39)
  22. Where Did Our Love Go (5:34)
  23. Martin (5:48)
  24. Insecure Me (4:35)
  25. Say Hello, Wave Goodbye (6:14)
  26. Sex Dwarf (6:17)
totale tijdsduur: 2:08:27
zoeken in:
avatar van dazzler
Bij Soft Cell - Say Hello Wave Goodbye: Live (2005):

Zat in de Free Record Shop lang in de uitverkoopbakken.
Maar ik had hier echt geen zin in: recent live met een overkill
aan nieuwe nummers .... of vergis ik me hier mateloos?

avatar van aERodynamIC
3,5
Toen Soft Cell weer bij elkaar kwam en tevens een nieuw album opnam (Cruelty Without Beauty) volgde ook een tour die ze o.a. in Paradiso Amsterdam bracht. Helaas kon ik daar toen niet bij zijn en dat vind ik nog steeds behoorlijk vervelend (zacht uitgedrukt).
Dit album moest de pijn dan maar verzachten. Het is een live-album als zovelen: de kwaliteit is prima, Almond is goed bij stem, de nummers worden goed maar weinig verrassend uitgevoerd, alleen zoals zo vaak met live-albums had je er bij moeten zijn om de sfeer beter te begrijpen en te voelen.
Leuk voor de echte liefhebbers (en ik ben geen live-album liefhebber) maar wil je Soft Cell beter leren kennen dan is een studio-verzamelaar een beter vertrekpunt of nog beter; begin gewoon met het debuut Non-Stop Erotic Cabaret .

avatar van Brunniepoo
4,0
Cruelty without beauty en Non-Stop Erotic Cabaret heb ik allebei wel eens beluisterd maar eigenlijk is dit mijn eerste echt serieuze aanraking met Soft Cell en die bevalt me vrij goed.

In de regel is het beter om een concert te bezoeken dan om een registratie daarvan te beluisteren maar in dit geval ben ik daar niet helemaal zeker van. Twee keer een uur is zeer goed te doen maar ruim twee uur achter elkaar vind ik eigenlijk wat te veel van het goede.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 12:06 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 12:06 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.