MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Pallas - The Cross & the Crucible (2001)

mijn stem
3,91 (32)
32 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock
Label: Inside Out

  1. The Big Bang (3:28)
  2. The Cross & the Crucible (9:06)
  3. For the Greater Glory (7:36)
  4. Who's to Blame? (4:45)
  5. The Blinding Darkness (6:43)
  6. Towers of Babble (8:11)
  7. Generations (5:21)
  8. Midas Touch (11:14)
  9. Celebration! (7:24)
totale tijdsduur: 1:03:48
zoeken in:
avatar van Flipper
4,5
Ongetwijfeld het beste album van Pallas.

Een album over de ironische contradicties in de rol van de religie, die liefde en vrede predikt maar ook de aanleiding is geweest, en nog steeds, is tot miljoenen doden.

avatar van vigil
3,0
Flipper schreef:
Ongetwijfeld het beste album van Pallas.

Een album over de ironische contradicties in de rol van de religie, die liefde en vrede predikt maar ook de aanleiding is geweest, en nog steeds, is tot miljoenen doden.


ik vind den 1ste van Pallas beter!

avatar van Flipper
4,5
vigil schreef:


ik vind den 1ste van Pallas beter!



Dat kan, vind dit als geheel mooier terwijl ik van 'The Sentinal' de uptempo nummers wat minder vind.

Deze en 'Dreams of men' zijn naar mijn zeer bescheiden mening toch het neusje van de zalm, op neo-symfonisch gebied.

avatar van ChrisX
4,0
vigil schreef:
ik vind den 1ste van Pallas beter!


Ben benieuwd wat je dan als eerste album van Pallas beschouwd.

avatar van c-moon
4,5
Inderdaad een zeer sterk album van deze sympathieke schotten !

Favorieten: de titeltrack, Towers of Babble en Midas Touch!

Er wordt niet alleen een boeiende en toch wel min of meer "gedurfd" verhaal verteld, er wordt ook naar hartelust gemusiceerd!!!

Top!

avatar van uffing
4,0
Bijzondere herinneringen aan deze plaat. Ooit een lekker potje zit janken onder Generations op reis naar huis van een weekendje wintersport met de zaak.

Ach je wordt sentimenteel als je kids hebt, maar och wat raakte dat nummer me op dat moment zeg.

De rest van het album is overigens ook zeer goed

avatar van Gert P
3,5
komt hier nog een heruitgaven van?

avatar van Brunniepoo
4,0
misschien heb ik het even gemist, maar waarom zou hier een heruitgave van moeten komen dan?

avatar van Gert P
3,5
nou heb al verscheidene keren geprobeerd hem ergens te bestellen in nederland en zellf in 2de hands zaken heb ik hem gereserveerd als hij binnenkomt.
Maar tot nu toe niet.
bij cosmox enbol.com en mediamarkt is ie oa. niet leverbaar

avatar van Gert P
3,5
Deze inmiddels ook, had ooit een mp3 maar nu origineel.
Pract album van deze schotten en midas touch is mijn favoriet maar slechte nummers staan hier niet op.

avatar van uffing
4,0
Wauw, wat een waanzinnig begin heeft dit album toch. Wanneer na dat spannende intro het titelnummer na een waanzinnige opbouw je woonkamer indondert, is het net of je door een goederentrein wordt overreden.

Weergaloos!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:44 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:44 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.