MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Sadus - A Vision of Misery (1992)

mijn stem
4,04 (14)
14 stemmen

Verenigde Staten
Metal
Label: Roadrunner

  1. Through the Eyes of Greed (4:17)
  2. Valley of Dry Bones (2:22)
  3. Machines (3:51)
  4. Slave to Misery (4:01)
  5. Throwing Away the Day (3:43)
  6. Facelift (7:00)
  7. Deceptive Perceptions (3:35)
  8. Under the Knife (2:10)
  9. Echoes of Forever (6:00)
totale tijdsduur: 36:59
zoeken in:
avatar
Stijn_Slayer
Sadus liep destijds voorop in wat technische death metal zou worden. De voorganger van dit album was nog veel meer thrash en minder technisch. De riffs en ambities die uit dit album spreken hebben de tand des tijds goed doorstaan, maar hetzelfde valt niet te zeggen van de productie. Vergeleken met bijv. Death klinkt Sadus amateuristischer. Ik heb er nooit écht een klik mee gehad, al is Steve DiGiorgio een waanzinnige muzikant.

avatar van ZAP!
4,5
Qua productie goed te doen hoor!

avatar van Pedro666
4,0
Beste plaat van Sadus naar mijn mening. Er staan geen slechte nummers op, maar Through the Eyes of Greed en Valley of Dry Bones zijn de beste.

avatar van Edwynn
4,5
Het is inderdaad een waanzinnig album met knappe, doordachte technothrash. However, het mist wel een beetje de gekte van Illusions en Swallowed In Black.. Dat moet ik altijd even voor mezelf parkeren als ik deze opzet.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 11:24 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 11:24 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.