MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Rahmann - Rahmann (1979)

mijn stem
3,88 (4)
4 stemmen

Frankrijk
Jazz / Rock
Label: Polydor

  1. Atlanta (5:26)
  2. Nadiamina (6:23)
  3. Ab (8:00)
  4. Danse Sacrée (6:35)
  5. Leila (9:38)
  6. Marche Funèbre (5:00)
  7. Marche Funèbre * (5:04)
  8. Danse Sacrée * (10:13)
  9. Nadiamina * (7:08)
  10. Atlanta * (4:51)
toon 4 bonustracks
totale tijdsduur: 41:02 (1:08:18)
zoeken in:
avatar
Mssr Renard
Interessante Franse band die een mix van jazzrock, progrock en zeuhl speelt met etnische invloeden.
De ritmesectie is erg strak en doet wat denken aan die Canterbury-sound, maar de muziek is diverser, zo wordt er gebruik gemaakt van instrumenten als de oud, bouzouki, snitra en tablas.

Dit had zo maar een voorbeeld kunnen zijn voor bands als Ozric Tentacles en Hidira Spacefolk.

avatar van Brunniepoo
4,0
Ik hoor hier eigenlijk vooral ook heel veel chamberprog in terug, zoals bijvoorbeeld Univers Zero die maakte. De instrumentatie maakt het inderdaad een hele fraaie plaat.

avatar
Mssr Renard
Brunniepoo schreef:
Ik hoor hier eigenlijk vooral ook heel veel chamberprog in terug, zoals bijvoorbeeld Univers Zero die maakte. De instrumentatie maakt het inderdaad een hele fraaie plaat.


Dan moet ik Univers Zero ook maar weer eens een kans geven. Ik geloof dat ik de band alleen bij naam ken.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 13:31 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 13:31 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.