MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Iris Penning - Droomverf (2014)

mijn stem
4,32 (11)
11 stemmen

Nederland
Pop
Uitgebracht in eigen beheer

  1. Zo Zijn Wij (2:16)
  2. Zien Vanuit een Ander (3:31)
  3. Winterflamingo (2:30)

    met Rob Cornelissen

  4. Jong en Dwaas (3:26)
  5. Gelukkig Gelukkig (1:48)
  6. Krantensnipperhoed (2:30)
  7. Droomverf (2:53)
  8. Door de Nacht (2:54)
  9. De Schommelstoel (4:18)
  10. Vijftien Lentes (4:43)
totale tijdsduur: 30:49
zoeken in:
avatar van DjFrankie
4,0
DjFrankie (moderator)
Echt een hele leuke plaat met een brabants randje. Gezongen op een heel intensieve maar toch pure wijze. Voor de liefhebbers van Aafke Romein en Eefje de Visser.

avatar van DjFrankie
4,0
DjFrankie (moderator)
Slowgaze RadioMad eh1982 dit verdiend meer als 1 stem

avatar van Film Pegasus
3,5
Leuk debuut. Iris Penning ken ik vooral met haar volgende albums, dus hoog tijd om naar de bron te gaan. Haar stijl is al meteen herkenbaar met een mooie liefde voor taal. Die zou nog meer verfijnd worden met zowel ruimte voor poëzie, woordspelingen en subtiele humor maar ook emoties. Droomverf hoor ik dus met die latere albums in gedachten, en dan komt dit nog iets minder indrukwekkend over. Maar het debuut staat er zeker en het is mooi om te zien hoe Iris de komende jaren gegroeid is. Altijd de moeite om haar live te zien.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:53 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:53 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.