MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Tupac Shakur - Beginnings (2007)

Alternatieve titel: The Lost Tapes: 1988-1991

mijn stem
3,02 (22)
22 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Koch

  1. Panther Power (4:40)
  2. The Case of the Misplaced Mic (2:37)
  3. Let Knowledge Drop (3:37)
  4. Never Be Beat (5:34)
  5. A Day in the Life (4:56)
  6. My Burnin' Heart (6:26)
  7. Minnie the Moocher (4:22)
  8. The Case of the Misplaced 2 (2:40)
  9. Static [Remix] (4:21)
  10. Static [Remix 2] (3:59)
totale tijdsduur: 43:12
zoeken in:
avatar
Marcel²
Dit zijn opnamens uit 1989 eigenlijk demos. 2Pac samen met Strictly Dope. Echt niet slecht, wel echte oude hip hop style. Zoals ik al zei het zijn demos, dus soms is de geluidskwaliteit wat minder. Ik geef 3* vind het goed. (echte fan natuurlijk)

avatar
Relax
P.S let niet op die cover, hoe lelijk ie is, het is een eigen Photoshop cover.
Maar waarom staat er geen 1989 achter dan?

avatar van Gyzzz
Relax schreef:
P.S let niet op die cover, hoe lelijk ie is, het is een eigen Photoshop cover.
Maar waarom staat er geen 1989 achter dan?


Omdat de cd in 2000 pas uitgebracht is.

avatar
eazyfan
Maar dus allemaal oude opnames ,moet ik zeker eens checken dan, erg mooie cover trouwens.

avatar
Dr.Greenthump
Sure eazy dit zo'n beetje de lelijkste cover ooit van Tupac

avatar
Social_Mask
Ohw deze heb k nog liggen. Nog niet beluisterd, maar mijne heeft ook Troublesome '96, Changes, I Ain;t Mad At Cha en nog een paar als bonus. Zal dit ook weer uit de kast halen. EN die cover zo slecht nog niet. Wel zn lelijkste. Vond die van 7 Day Theory erg mooi.

avatar
Social_Mask
Panther Power heeft een erg sterke tekst. En daarnaast vind ik My Burnin' Heart ook erg goed. Voor de rest redelijke nrs. Niet slecht, maar ook niet echt goed. Geef hier 3* voor.

avatar van MJ_DA_MAN
Deze CD wordt dit jaar pas officiël uitgebracht met een andere cover.

avatar
KSPR
MJ_DA_MAN schreef:
met een andere cover.


Dat mag ook wel.

avatar van MJ_DA_MAN
KSPR schreef:
(quote)


Dat mag ook wel.

Zal hem even aanpassen gezien ik de nieuwe cover al heb. De titel wordt overigens Beginnings: The Lost Tapes 1988-1991. Ook dat zal ik even aanpassen .

avatar
KSPR
Heb je een linkje van de nieuwe (goede eigenlijk) cover? Vergeet trouwens niet om het jaartal te veranderen.

avatar van MJ_DA_MAN
Als je even geduld hebt zal hij binnen enkele uren of misschien zelfs wel minuten worden gewijzigd .

avatar
Social_Mask
Maar ik heb deze al een tijdje, orgineel...

avatar van MJ_DA_MAN
Social_Mask schreef:
Maar ik heb deze al een tijdje, orgineel...


Hmm....

Wiki

avatar
KSPR
"The collection of songs was originally released in 2000, but due to legal issues surrounding the recordings, it was discontinued"

Hij is dus wel gereleased?

avatar
Social_Mask
Mijn versie heeft trouwens ook nog Troublesome '96, Changes en nog een paar tracks erop.

avatar van psychonaatje
MJ_DA_MAN schreef:
[Zal hem even aanpassen gezien ik de nieuwe cover al heb. De titel wordt overigens Beginnings: The Lost Tapes 1988-1991. Ook dat zal ik even aanpassen .

Allmusic heeft een hoes met die titel staan bij de cleane versie ( hier ), bij de 'normale' versie staat weer deze hoes ( hier ). Overigens heeft Allmusic 'm pas toegevoegd.

avatar van rudiger
the lost tapes , waren ze maar nooit gevonden

avatar
Social_Mask
Hoezo?

avatar van MJ_DA_MAN
Maak je niet druk, slechts een gefrustreerde rockfan.

avatar
2,5
leuk album, wel jammer dat sommige nummers die hierop staan 100000x zijn uitgebracht 2,5

avatar
Deze was al een uitgebracht, toen heette hij volgens mij Sunset BVLD, maar die is alleen in Australië uitgebracht dacht ik. Static vind ik heel mooi, voor de rest heb ik nog niet veel geluisterd.

avatar
CaliLove
Na Me Against The World de beste cover van z'n albums.

avatar
Social_Mask
Die tekst van Panther Power is echt vet. Al herhaald hij z'n eerste verse als ik me dat goed herinner.

avatar van MMJ
3,5
MMJ
bij mij is het 'a day in THE life' ipv 'a day in my life'
opzich wel jammer dat dit een best korte cd is, want nu mag je maar 2 favo tracks selecteren, ik had er wel meer willen doen.
Ik zou dit album wel willen kopen, iemand enig idee waar? ik heb al bij mijn plaatselijke muziekwinkels gekeken, maar die hadden hem (natuurlijk... zucht) niet .

Het heeft goede lyrics, dus > 3,5 *

avatar van kaztor
Wat krijgen we hierna? 2Pac - The Embryo Recordings? 2Pac's First Words? The Birth Of 2Pac? Rot toch op met deze zooi. Hier gaat m'n Rachel Hazes/Courtney Love/Yoko Ono-eeltknobbel aardig van jeuken

avatar
Harco
Dit is juist wél een interessante release. Rot liever op met die greatest hits en remix albums.

avatar van MMJ
3,5
MMJ
heel goed Harco, met jou ben ik het eens . hier (dit album) hebje echt wel wat aan .

avatar van Raul
2,5
Heb deze ook al vele jaren origineel, de versie met die groene cover dan.
Album klinkt uitermate gedateerd en is gewoonweg niet zo heel goed. Maakt niet uit, Pac was nog niet eens 20 en was gewoon een beetje aan het proberen met zijn toenmalige groep Strictly Dope.

Is als fan gewoon heel erg interessant om Tupac op zo'n jonge leeftijd te horen (merk op dat zijn teksten al best wat diepgang bevatten trouwens).

2,5 sterren.

avatar
Ben in het bezit van de eerder uitgebrachte versie uit 2000 onder de naam: Tupac Shakur "The Lost Tapes" Circa 1989 (met groene voorkant).

Album klinkt inderdaad erg gedateerd, met een hele andere rapstyle van de jonge 2Pac en je moet goed luisteren om zijn stem niet te verwarren met de andere rapper Ray Luv (geloof ik) van Strictly Dope, die ook een groot aandeel heeft op de plaat.


Leuk album voor de grote 2Pac-fan!

avatar van Kos
Kos
kaztor schreef:
Wat krijgen we hierna? 2Pac - The Embryo Recordings?


.

avatar van KILLERBEE99
2,5
Leuk CD'tje voor de echte fans, had ik de andere versie (die van 2000) ook maar origneel

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:05 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:05 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.