MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Peter Cetera - One More Story (1988)

mijn stem
3,44 (8)
8 stemmen

Verenigde Staten
Pop
Label: Warner Bros.

  1. Best of Times (4:15)
  2. One Good Woman (4:38)
  3. Peace of Mind (4:38)
  4. Heaven Help This Lonely Man (4:28)
  5. Save Me (4:23)
  6. Holding Out (5:15)
  7. Body Language (There in the Dark) (4:46)
  8. You Never Listen to Me (4:55)
  9. Scheherazade (5:30)

    met Lulu Smith

  10. One More Story (3:41)
totale tijdsduur: 46:29
zoeken in:
avatar van Stekelnootje
4,0
Nou moet ik zeggen dat ik de jaren 80 cd's van Chicago niet geweldig vindt, misschien wel door de invloed van Peter Cetera, maar deze solo cd is echt een sterk album. Allemaal goede tracks waarbij voor mij Scheherazade en One More Story er nog eens met kop en schouders bovenuit steken. Verwacht geen hoogdravende muziek maar gewoon lekker in het gehoor liggende nummers, van mij krijgt hij 4,5 ster.

avatar van frolunda
2,5
Het klinkt allemaal wel erg gelikt en muzikaal is dit ook niet echt mijn ding maar op één of andere manier blijf ik wel altijd een zwak houden voor zijn stem.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:45 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:45 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.