MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Phantom Four - Mandira (2014)

mijn stem
4,50 (4)
4 stemmen

Nederland
Rock
Label: Green Cookie

  1. Morphological Echo (4:11)
  2. Savannah (3:25)
  3. Malabar #2 (3:45)
  4. Tiempo de Revancha (3:35)

    met Jungle by Night

  5. L'chaim (3:10)
  6. Asra (3:51)
  7. Ramgaya (3:38)
  8. Dum Maro Dum (2:49)
  9. Montego Breaks (3:05)
  10. Labaro (3:15)

    met Jungle by Night

  11. Ganja Galore (4:06)
  12. Cinquenta Anos (5:25)

    met Lilian Vieira

totale tijdsduur: 44:15
zoeken in:
avatar van TheWanderer
3,5
Fijne, zomerse plaat van een band die toch wel beschouwd kan worden als de opvolger van de roemruchte Treble Spankers. Ouderwets lekkere surfrock nummers worden afgewisseld met nummers van een meer Oosterse origine. De Mexicaans-melancholische trompet in Labaro mag niet onvermeld blijven, wat een solo!

De beste nummers zijn wat mij betreft L'Chaim, Ramgaya, Cinquenta Años en het al genoemde Labaro. Op de eigen website van de Phantom Four is deze plaat overigens in zijn geheel te beluisteren.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 10:52 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 10:52 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.