MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Crystal Method - Legion of Boom (2004)

mijn stem
3,44 (25)
25 stemmen

Verenigde Staten
Electronic
Label: V2

  1. Starting Over (4:01)
  2. Born Too Slow (2:59)

    met Wes Borland en John Garcia

  3. True Grit (5:06)
  4. The American Way (4:26)

    met Rahzel

  5. I Know It's You (5:48)

    met Milla Jovovich

  6. Realizer (3:48)
  7. Broken Glass (3:55)
  8. Weapons of Mass Distortion (4:50)
  9. Bound Too Long (6:23)
  10. Acetone (5:15)
  11. High and Low (5:23)
  12. Wide Open (7:23)
  13. Born Too Slow (Multimedia Track) (2:59)

    met Wes Borland en John Garcia

totale tijdsduur: 1:02:16
zoeken in:
avatar
Oeh, Born too Slow is wel een erg vet nummer! Ken de rest van de cd niet, zal em eens gaan beluisteren, hopelijk klinkt de rest net zo vet!

Klopt de tracklist overigens wel? Born too slow (met Wes Borland) staat er 2x tussen...

avatar van BoordAppel
3,5
jOzh schreef:

Klopt de tracklist overigens wel? Born too slow (met Wes Borland) staat er 2x tussen...

Dat heeft iemand verbetert want ik heb die laatste track er expres niet bij gezet. Is namelijk een multimedia track.

avatar van John Doe
Daarom zet ik er even [Multimedia Track] achter.

avatar van dynamo d
4,5
Deze heb ik op dvd-audio (5.1 surround sound). Dan klinkt The Legion of Boom nog vetter. Starting Over; True Grit; Born Too Slow; I Know It's You zijn erg mooie nummers. Starting Over is daarvan mijn numero uno.

Overigens heeft The Crystal Method in 2004 ook een ijzersterk nummer met Alan Parsons opgenomen getiteld 'We Play the Game'. Dat staat op het album Alan Parsons - A Valid Path

avatar van Snowblood
5,0
Ik hou van TCM

Heel onderschat, veel beter als Daft Punk!!

avatar van BoordAppel
3,5
Totaal niet te vergelijken.

avatar van luc011190
BoordAppel schreef:
Totaal niet te vergelijken.

en het is beter dan

avatar van FunkStarr
3,5
Een zeer goed album van The Crystal Method.
Voor mij is Realizer toch echt het hoogtepunt op deze cd, wat een track!
Ook American Way vind ik vet, alhoewel het een vrij simpele beat is, maar toch weet het nummer te boeien.
Dit is duidelijk veel beter dan Daft Punk

avatar
Pastichio Rocker
Dat album was voor mij een teleurstelling, vooral omdat mijn hoge verwachtingen na het geweldige Tweekend niet werd waargemaakt. Toch wel een paar toffe nummers met als uitschieters Born Too Slow, The American Way, I Know It's You en Weapons Of Mass Distortion. De TCM nummers op de soundtrack van de film London vind ik veel beter.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 00:27 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 00:27 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.