MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Joanne Shaw Taylor - The Dirty Truth (2014)

mijn stem
3,80 (5)
5 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Blues / Rock
Label: Axehouse

  1. Mud Honey (4:28)
  2. The Dirty Truth (3:16)
  3. Wicked Soul (4:19)
  4. Fool in Love (4:04)
  5. Wrecking Ball (3:32)
  6. Tried Tested and True (5:00)
  7. Outlaw Angel (4:22)
  8. Shiver & Sigh (5:08)
  9. Struck Down (4:28)
  10. Feels Like Home (3:19)
  11. Mud Honey [Live at Glasgow Oran-mor] * (4:21)
  12. Outlaw Angel [Live at Glasgow Oran-mor] * (4:24)
  13. Wrecking Ball [Live at Glasgow Oran-mor] * (3:37)
  14. Tried, Tested and True [Live at Glasgow Oran-mor] * (7:17)
  15. The Dirty Truth [Live at Glasgow Oran-mor] * (3:37)
toon 5 bonustracks
totale tijdsduur: 41:56 (1:05:12)
zoeken in:
avatar van Rinus
4,0
Alweer het 4de studioalbum van deze blues/rock gitariste en zangeres. Ligt helemaal in het vervolg van haar vorige albums. Blues, balladachtige songs en rock, gebracht met een gruizige stem en vaak erg goed gitaarspel.

avatar
Mssr Renard
Na het wat meer veelzijdige en avontuurlijkere Almost Always Never grijpt Joanne hier terug op haar oer-sound. Dezelfde band en dezelfde producer als die eerste platen (producer Jim Gaines) en opgenomen in Memphis. DIt is inderdaad een weer wat harder rockende bluesrockplaat geworden. Kortere songs die wat meer richting de Amerikaanse bluesrock neigen. Ik hoor zelfs wat ZZ top erin terug.

De band van de eerste platen is ook weer terug, wat erook voor zorgt dat deze plaat meer klinkt als die eerste platen. Joanne is wel volwassener en het klinkt ook erg eigen, al moet je bij de solo's soms wel denken aan die sound van Stevie Ray Vaughn (ook een texaan). In de wat rustigere songs doet het me onwillekeurig ook wat denken aan 80's Tina Turner popmuziek. De plaat is in elk geval wel veelzijdig, al zij het minder veelzijdig en avontuurlijk als de voorganger.

Dealniettemin en schot in de roos deze plaat. Bonuspunten voor de keurige plaatlengte.

avatar
Mssr Renard
huppakee, halve punt erbij.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 18:30 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 18:30 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.