MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Rural Alberta Advantage - Mended with Gold (2014)

mijn stem
3,70 (10)
10 stemmen

Canada
Rock
Label: Saddle Creek

  1. Our Love... (2:56)
  2. This City (2:27)
  3. On the Rocks (3:26)
  4. Terrified (3:04)
  5. Runners in the Night (3:27)
  6. To Be Scared (3:24)
  7. 45 / 33 (3:46)
  8. All We've Ever Known (2:49)
  9. The Build (3:10)
  10. Vulcan, AB (2:50)
  11. Not Love or Death (3:34)
  12. ...On the Run (3:59)
totale tijdsduur: 38:52
zoeken in:
avatar van Urbanoetang
3,5
Na twee luisterbeurten bevalt dit weer wat beter dan Departing, maar nog altijd een stuk minder dan het debuut. Mede omdat het, net als op Departing, ontbreekt aan variatie en uitschieters die op Hometowns wel aanwezig zijn. Als Hometowns zomers is en Departing winters, dan is dit hun herfstplaat; een combinatie van die twee, al heeft het wat meer weg van Departing.

Desalniettemin weer een prima folkpopplaat dat opnieuw doet denken aan Neutral Milk Hotel met betere zang (al hebben ze wel een eigen geluid). Echter lijkt dit toch een band te zijn die nagenoeg hetzelfde album opnieuw zal blijven maken. Kan er zeker van genieten, maar zou in de toekomst toch eens een ander geluid van ze willen horen.

avatar van Lambchop
Muziekaal zit het wel snor, dat kan ik niet zeggen van de vervelende stem

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 02:14 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 02:14 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.