MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Torun Eriksen - Prayers & Observations (2006)

mijn stem
3,00 (2)
2 stemmen

Noorwegen
Jazz
Label: Jazzland

  1. Joy (4:05)
  2. My Boys (4:26)
  3. Way to Go (4:33)
  4. Song of Sadness (3:50)
  5. Featuring Youth (5:25)
  6. The Sky from Where I Live (5:12)
  7. Stories (4:40)
  8. This Is Real (4:44)
  9. Tired (4:46)
  10. Saviour (3:27)
totale tijdsduur: 45:08
zoeken in:
avatar van Mjuman
In 2006 op Northsea gezien - onder de indruk. Gek genoeg loopt mjuman normaal niet zo weg met vocale jazz, vanwege groot MOR-gevaar.

Dit was gewoon fijn, erg muzikaal. Zangeres komt uit Noorwegen - net als Silje Nergaard; zit daar iets in de lucht of zo - en heeft een iets donkerder timbre. I.t.t. haar landgenote is haar zang meer onderdeel vande muziek, terwijl die bij Silje Nergaard meer 'naar voren' is gemixt. Torun's stem is donkerder, krachtiger, zwoeler en heel niet verkeerd.

Het is mij een volslagen raadsel waarom Norah Jones wel scoort, terwijl dat beduidend meer MOR is én slechter geproduceerd. 's avonds op de bank met mijn lady is dit een fijne plaat, even onthaasten en luisteren; aan te raden.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:20 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:20 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.