MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

De Fanfaar - De Raven Komen (2015)

mijn stem
3,33 (3)
3 stemmen

Belgiƫ
Rock
Label: Artkoor

  1. Ik Wil Dans (3:15)
  2. 2015 (3:29)
  3. Ze Kan Geen Engels (3:17)
  4. Elvis (3:39)
  5. In den Boom (4:04)

    met Naomi Sijmons

  6. Het Komt Wel Goed (Wat Ze Ook Zegt) (3:46)
  7. Superheld (2:51)
  8. Waarom Wil Jij Nog Niet Naar Huis Gaan? (3:23)
  9. Ella (2:42)
  10. Koffie en Tattoos (3:50)
  11. Aberdeen (4:11)
  12. Moeder (3:36)
  13. De Raven Komen (4:02)
totale tijdsduur: 46:05
zoeken in:
avatar van CWTAB
3,0
Waarom Wil Jij Nog Niet Naar Huis Gaan? lijkt mij een cover van Artic Monkeys hun Why'd You Only Call Me When You're High (tevens 1 van de beste nummers van deze cd), Moeder heeft dan weer goed leentjesbuurt gespeeld bij Flip Kowlier's Moeder Lieve Moeder.

Eerste cd ook zonder het Brusselse dialect, en ik mis het eigenlijk een beetje, mss een beetje afwisseling tussen dialect en hetgeen ze nu gebruiken?

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 08:25 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 08:25 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.