MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Poodles - Devil in the Details (2015)

mijn stem
3,70 (5)
5 stemmen

Zweden
Rock
Label: Gain

  1. Before I Die (4:24)
  2. House of Cards (4:24)
  3. The Greatest (3:53)
  4. Crack in the Wall (3:54)
  5. (What the Hell) Baby (3:15)
  6. Everything (3:05)
  7. Stop (3:06)
  8. Need to Believe (4:10)
  9. Alive (3:31)
  10. Life Without You (4:05)
  11. Creator and Breaker (3:41)
  12. Borderline (4:10)
totale tijdsduur: 45:38
zoeken in:
avatar van Metalhead99
3,5
The Poodles is inmiddels een household name binnen de melodische rock revival. En met recht, want met deze plaat brengen ze wederom een degelijke plaat met catchy en meezingbare rock nummers.
De productie is goed en de gehele instrumentatie komt goed uit de verf. Hier en daar een aantal sterke keyboardstukken, maar het is vooral om het gitaarwerk te doen. Die staan lekker vol in de mix, waardoor het album rockt en swingt als een tiet.
Of het nou de poppy meezinger "Stop" is of het meer richting powerballad gaande "The Greatest" is, het klinkt allemaal erg goed.
Laatstgenoemde is trouwens mijn persoonlijke favoriet van dit album. Een sterk opgebouwd nummer dat mooi de balans weet te vinden tussen klassieke pop/rock en modernere pop/rock elementen. Prachtig nummer en een mooie plaat.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 03:30 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 03:30 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.