MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Eros Ramazzotti - Eros in Concert (1991)

mijn stem
3,66 (16)
16 stemmen

Italië
Pop
Label: BMG

  1. Intro (1:10)
  2. Terra Promessa (3:11)
  3. Nuovi Eroi (2:28)
  4. Un Cuore Con le Ali (2:33)
  5. Emozione Dopo Emozione (2:04)
  6. Completamente Enamorados (2:53)
  7. Fuggo Dal Nulla (2:12)
  8. Adesso Tu (4:33)
  9. Seguimi (5:07)
  10. Se Bastasse Una Canzone (5:16)
  11. C'e Una Strada in Cielo (4:28)
  12. Toma La Luna (3:41)
  13. Amore Contro (4:24)
  14. Taxi Story (4:08)
  15. Dolce Barbara (2:54)
  16. Andare ... in Ogni Senso (3:12)
  17. Fantastico Amor (2:54)
  18. La Luce Buona Delle Stelle (2:41)
  19. Occhi Di Speranza (3:05)
  20. Amarte Es Total (4:31)
  21. Musica è (11:06)
  22. Libertà Libertà (3:13)
  23. Ciao Pa' (5:06)
  24. Canzoni Lontane (4:51)
  25. Una Historia Importante (4:16)
  26. Cantico (6:23)
  27. Ancora Vita (5:04)
totale tijdsduur: 1:47:24
zoeken in:
avatar van dynamo d
4,0
Met het prachtig magnifiek mooie Ancora Vita. Ramazzotti is ook een erg goede live artiest en dat blijkt uit dit album.

avatar van Poeha
4,0
Toen al heel snel na de release gekocht en er nooit spijt van gehad.
Geweldig zoals die kerel live bezig is.
Nog steeds trouwens.

Ik vind Ciao Pa' het absolute hoogtepunt van deze 2-cd.
't Is dat ik geen 10 sterren kan geven anders had ditr nummer alleen al die 10 gehad.
Nu dan "maar" 5*.

Overall een dikverdiende 4*.

avatar van misja82
En ineens moest ik aan vroeger denken toen wij altijd op vakantie gingen richting het zuiden (meestal Italie of Zwitserland) en naast Doe Maar ik ook Eros Ramazzotti introduceerde.
Deze cd vond en vind ik echt fantastisch. Live is Eros erg goed en de kippenvel momentjes zijn niet spaarzaam, integendeel. Topnummers zijn inderdaad Ciao Pa' maar ook Musica e is meesterlijk. Mocht je twijfelen, zet dan Adesso Tu op en hoor het volledige publiek uit volle borst meezingen.

avatar van IntoMusic
5,0
Inderdaad en Musica è kan ik wel diverse malen op een dag als deze horen. In de auto kwam ie weer op mijn iPod voorbij en wat een geweldige opbouw, koor, hoogtepunt etc. zit hier in.
Destijds bij toeval voor een prikkie gekocht, terwijl ik niet eens zo'n fan van hem was. Dit live-album heeft daar verandering in gebracht.

SUBLIEM!!

avatar van Poeha
4,0
Naast het magnifieke Ciao Pa' en de bekende hits wil ik ook Cantico nog even onder de aandacht brengen. Ook weer zo'n geweldige opbouw naar een climax om kippenvel van te krijgen. Helemaal als in de laatste minuut ook dat koor nog eens wordt ingezet. Eigenlijk veel te kort, maar van grote klasse!

avatar van robbrouwer58
3,0
In bepaald register knijpend en knerpend stemgeluid irriteert.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:25 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:25 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.