MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Daniel Knox - Evryman for Himself (2011)

mijn stem
3,67 (3)
3 stemmen

Verenigde Staten
Pop
Label: La-Soc

  1. Ghostsong (3:19)
  2. I Make Enemies (2:43)
  3. ...etc... (2:54)
  4. Slowly (3:00)
  5. Evryman for Himself (2:47)
  6. Fightscene (5:03)
  7. #2 (1:40)
  8. Debt Collector (3:45)
  9. Chores (4:27)
  10. Get Out (3:44)
  11. Yet Another One for You (3:58)
  12. Smartass (3:19)
  13. You Win Some, You Tie Some (3:01)
  14. Armageddonsong (3:37)
totale tijdsduur: 47:17
zoeken in:
avatar van aERodynamIC
4,0
Daniel Knox wist me toch mooi Knox-out te slaan met zijn nieuwe album dat net uit is.
Nooit eerder van de man gehoord, maar als een album zo'n indruk maakt wil je meer en aangezien er ook meer is lijkt een reis terug in de tijd niet meer dan normaal en dan kom je uit bij Evryman for Himself.

Je hoort de Scott Walker echo ook op dit album maar dat komt vooral door zijn stemgeluid, want verder wordt de cabaret-kant op dit album veel meer naar voren gehaald dan op zijn laatste album.
Onwillekeurig moet ik daarbij denken aan nummers van Baby Dee.

Nog steeds erg sterk maar soms ook iets te veel van het goede waardoor het minder indruk maakt. Maar dat we hier met een bijzondere artiest te maken hebben staat buiten kijf.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 22:05 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 22:05 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.