MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

John Mayall & The Bluesbreakers - So Many Roads (1968)

mijn stem
4,20 (10)
10 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Blues
Label: Decca

  1. Mr. James
  2. Blues City Shakedown
  3. I Need Your Love
  4. Double Trouble
  5. Rubber Duck
  6. So Many Roads
  7. Sitting in the Rain
  8. Out of Reach
  9. Looking Back
  10. It Hurts Me Too
  11. Crocodile Walk
  12. Curly
zoeken in:
avatar van Droombolus
4,5
Ondertussen behoorlijk overbodig geworden, maar damaals was dit dè comp die je bij de reguliere LPs moest hebben. Met uitzondering van Blues City Shake Down allemaal non-album singletjes en het gros ook nog eens met een ontketende Peter Green.

Dit was een NL-alleen rielies die door de 2 offiesjele comps voor de US markt ( Looking Back & Thru' The Years ) totaal buiten beeld verdwenen was tegen de tijd dat de wereld aan de CDs ging.

avatar van west
4,5
Vier stemmen?! Dit is echt waanzinnig goed!

avatar van Mjuman
west schreef:
Vier stemmen?! Dit is echt waanzinnig goed!


De plaat is 50 jaar oud, beste plaatpiet. Wij hadden toen al een eigen variant op Looking Back:

Irst is kѐken
of ze kekt
En as ze kekt
dannie kѐken

Waanzinnig? Tja … Eerlijk gezegd vind ik alle Mayall albums vanaf die met EC t/m Turning Point wel de moeite waard, ben alleen niet zo gek dat ik de term waanzinnig zal gebruiken - mede omdat de blues nu ff minder primair is, Maar ook latente muzikale aanwezigheid kan fijn zijn - maar waanzinnig … wie stopt er nou een plaat in een inrichting

avatar van west
4,5
Mjuman schreef:
(quote)

Maar ook latente muzikale aanwezigheid kan fijn zijn - maar waanzinnig … wie stopt er nou een plaat in een inrichting

Na het horen van deze plaat voelde ik waanzin. Gelukkig ben ik net niet opgenomen.

avatar van Mjuman
west schreef:
(quote)

Na het horen van deze plaat voelde ik waanzin. Gelukkig ben ik net niet opgenomen.


Waanzin voelen en (last van) waanzin hebben zijn 2 verschillende zaken.
Nog meer gekte:
Gary B.B. Coleman - The Sky is Crying - YouTube

Boz Scaggs & Duane Allman ~ Loan Me A Dime - YouTube

avatar
4,5
O ja, dit album helemaal vergeten. Natuurlijk heeft de band geweldige gitaristen als Green, Clapton en Taylor gekend. Maar mijn absoluut favoriete Mayallnummer is I need your love. Met een hartverscheurende gitaarsolo van ......Roger Dean! Ook Out of Reach prachtig, hier de hoofdrol voor Peter Green.
Heerlijk album, never to be forgotten!!

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 08:18 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 08:18 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.