Dit is wat ik gisteren tegen Beatsofreen zei, ik ben er uiteraard nog niet anders over denken.
De eerste track klinkt heerlijk vol, bombastisch en is melodieus gigantisch sterk. Het wekt bij mij een zeer euforisch gevoel op.
Het tweede nummer begint exotisch, ontpopt zich daarna meer tot geïmproviseer dat doet denken aan Flying Lotus, om vervolgens heel opgewekt te klinken. Daardoor is het inderdaad totaal anders dan dat ik gewend ben.
De derde en laatste track vind ik nog het vreemdste, maar daardoor stiekem ook het leukst. Hoewel het niveau constant hoog is. Begint ook exotisch, maar dit houdt nu wat langer aan. Alsof je op een wereldreis bent geweest in zowel Brazilië als Azië. Daarna komt de verrassing en is het bijna alsof ik naar een grote hit van Mr. Oizo aan het luisteren ben. Geweldige climax, prachtige mini-ep.
Extra toevoeging: past duurt wel maar een krappe 8 minuten, drie goede nummers maken kunnen veel producers. Nu weet ik dat Bas nog veel meer in zijn mars heeft en ook een geheel album met een sterke sound kan kome, maar overwegend geef ik dit soort korte projecten niet hoger dan vier sterren. Dat doe ik deze keer ook niet.