MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Priest - Priest (2015)

mijn stem
3,25 (2)
2 stemmen

Verenigde Staten
Pop / Electronic
Label: Emotion

  1. The Game (4:23)
  2. Heartbeats (4:05)
  3. White Nights (3:51)
  4. Staring at the Walls (3:32)
  5. Broken (3:56)
  6. Strong Hearts (3:03)
  7. When the Strings Are Gone (3:30)
  8. Day Drinking (3:38)
  9. Waiting for the End to Come (3:13)
  10. Lying on Your Grave (3:58)
totale tijdsduur: 37:09
zoeken in:
avatar van Svendra
3,5
Priest is het eerste volwaardige album van het duo Madeline Priest en David Kazyk uit Florida.

Je zou haast denken dat het gemakkelijk is om een leuke plaat te maken. Het recept is hier namelijk even eenvoudig als doeltreffend. Neem een plezierige meisjesstem, voeg daarbij dromerige keyboardklanken en een contrasterende synth bass. Het werkt!

Het klinkt modern en toch ook een beetje jaren '80. Vooral de eerste helft vind ik bijhoorlijk goed, met catchy nummers als Heartbeats, Staring at the Walls en Broken.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 19:13 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 19:13 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.