MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

Frijid Pink - Frijid Pink (1970)

mijn stem
3,69 (21)
21 stemmen

Verenigde Staten
Rock
Label: Repertoire

  1. God Gave Me You (3:35)
  2. Crying Shame (3:12)
  3. I'm on My Way (4:35)
  4. Drivin' Blues (3:17)
  5. Tell Me Why (2:52)
  6. End of the Line (4:07)
  7. House of the Rising Sun (4:43)
  8. I Want to Be Your Lover (7:34)
  9. Boozin' Blues (6:05)
  10. Heartbreak Hotel (2:52)
  11. Music for the People (2:54)
totale tijdsduur: 45:46
zoeken in:
avatar van Toon1
4,5
Zeer lekker plaatje dit. Harde blues rock, fuzz gitaar, een meer dan prima boogie nummer (track 3) en heerlijke cover ('House of the Rising Sun') en genieten maar.

avatar
Harald
Helemal vergeten dat ik die ook heb. Inderdaad een fantastische plaat. Straks uit mijn platenkast halen.

avatar
EVANSHEWSON
Toon1 schreef:
Zeer lekker plaatje dit. Harde blues rock, fuzz gitaar, een meer dan prima boogie nummer (track 3) en heerlijke cover ('House of the Rising Sun') en genieten maar.


Ik zal deze dan maar voegen bij nog aan te schaffen : Moby Grape, Love en dus deze Frijid Pink. Hoe spreek je die naam eigenlijk uit van deze band ?

avatar
Harald
Frijid Pink zijn er in hun tijd zo bekennt geweest dat Led Zeppelin in Detroit hun openings act was.

Hun cd met deze tracklist in de handel

1. God gave me you
2. Crying shame
3. I'm on my way
4. Drivin' blues
5. Tell me why
6. End of the line
7. House of the rising sun
8. I want to be your lover
9. Boozin' blues
10. Heartbreak hotel
11. Music for the people
12. House of the rising sun (Single Edit)
13. Sing a song for freedom ( Mono Single Mix)
14. End of the line (Mono Single Mix)

avatar van Toon1
4,5
EVANSHEWSON schreef:
(quote)


Ik zal deze dan maar voegen bij nog aan te schaffen : Moby Grape, Love en dus deze Frijid Pink. Hoe spreek je die naam eigenlijk uit van deze band ?


Euh gewoon zoals het geschreven wordt (Fri-jid Pink)? In ieder geval goed dat je deze wil luisteren

avatar
4,5
Heerlijke cover van the house of the rising sun! Ik weet nog dat we 'm in militaire dienst (1977) loeihard op hadden staan met telkens dit nummer, met die grandioze gitaren!

avatar van willemmusic
Eigenlijk zijn ze een secondhandonehitwonder, want hit met hit van onehitwonder
(of doe ik daarmee the Animals te kort?).

avatar
4,5
Zeker geweldige plaat. Als kind was ik helemaal weg van hun uitvoering van The house of the rising sun. Nu na vele jaren de cd aangeschaft. God gave me you is een geweldig begin van een plaat die bijna 50 jaar later nog steeds lekker klinkt.
Mooie rustige stukken worden elke keer weer naar een hoogtepunt gebracht.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 17:00 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 17:00 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.