MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Clash - The Story Of, Volume 1 (1988)

mijn stem
4,02 (53)
53 stemmen

Verenigd Koninkrijk
Rock / Punk
Label: Epic

  1. The Magnificent Seven (4:30)
  2. Rock the Casbah (3:43)
  3. This Is Radio Clash (4:10)
  4. Should I Stay Or Should I Go (3:09)
  5. Straight to Hell (5:31)
  6. Armagideon Time (3:52)
  7. Clampdown (3:50)
  8. Train in Vain (3:13)
  9. The Guns of Brixton (3:12)
  10. I Fought the Law (2:40)
  11. Somebody Got Murdered (3:35)
  12. Lost in the Supermarket (3:49)
  13. Bank Robber (4:34)
  14. (White Man) in Hammersmith Palais (4:02)
  15. London's Burning (2:10)
  16. Janie Jones (2:05)
  17. Tommy Gun (3:17)
  18. Complete Control (6:24)
  19. Capital Radio One (2:09)
  20. White Riot (1:59)
  21. Career Opportunities (1:53)
  22. Clash City Rockers (3:48)
  23. Safe European Home (3:50)
  24. Stay Free (3:40)
  25. London Calling (3:21)
  26. Spanish Bombs (3:18)
  27. English Civil War (2:36)
  28. Police & Thieves (6:00)
totale tijdsduur: 1:40:20
zoeken in:
avatar van c-moon
4,0
Leuke verzamelaar.... die weer eens bewijst dat zowat alles wat de heren op de mensheid loslieten van unieke hoogstaande kwaliteit was, en ook dat het de tand des tijds probleemloos weerstaat !!!

Enne.. dan is dit nog maar deel 1... de rest van de compilatie staat op een tweede CD, getiteld... u raadt het nooit... "The Story of The Clash - Volume 2"

Had deze compilatie(s) destijds - en nog dus - op K7, dus twee MC's.. heb me nog steeds niet de CD-versies aangeschaft, maar ik heb ondertussen die redelijke complete verzamelaar "On Broadway" ook....

avatar van luc011190
4,0
Mijn (enige) kennismaking met The Clash. Fantastische muziek! Ik geloof dat ik eerder Radio Clash mee kon zingen, dan lopen.
Als je dit hoort, hoor je ook waar al die hedendaagse gitaarbandjes door 'geïnspireerd' zijn. Gelukkig hebben ze wel redelijk eigen dingen toegevoegd en kan ik er toch redelijk van genieten.
Favoriet blijft toch wel Rock the Cashbah, heerlijk dansbaar nummer met fantastisch intro.

4,5*

avatar van kaztor
5,0
De beste Clash-verzamelaar. En ook nog eens nuttig, met een paar nummers die nergens anders op staan.

avatar van Reint
Bedoel je singles? Zoja, welke zijn dat?

avatar
4,5
Hmm, dat is niet helemaal waar geloof ik hoor, kaztor. In ieder geval staat alles op een single van The Clash die ooit is uitgebracht .

avatar van kaztor
5,0
Ik bedoelde eigenlijk: Nummers die niet op andere cd's zijn te krijgen.

avatar van LeRoi
4,5
1 van de beste verzamel albums die ik heb en nog regelmatig en graag draai! Een AANRADER dus!

avatar van avdj
4,5
kaztor schreef:
Ik bedoelde eigenlijk: Nummers die niet op andere cd's zijn te krijgen.


Kun je deze misschien opnoemen? Volgens mij alleen Stay Free maar die is ook op de box set te vinden.

avatar van kaztor
5,0
Een aantal nummers, zoals Bank Robber, zijn weliswaar ook op andere verzamelaars te vinden, maar niet op hun albums, maar Armagiddeon Time staat alleen hier geremasterd op. Ik denk niet dat de box set geremasterd was.

avatar
4,5
Staat de rest staat op die blauwe Volume 2?

avatar van TEQUILA SUNRISE
4,0
Mooie dwarsdoorsnede van het oeuvre van The Clash, mis enkel Hitsville UK & Washington Bullets van het Sandinista album op deze verzamelaar dan was het feest compleet geweest.
Leuk om de ontwikkeling te horen van een tegendraadse opstandige rauwe punksound zoals bij White Riot & Tommy Gun naar het ietwat dansbare Rock The Casbah.
Favorieten blijven voor mij The Magnificent Seven ,Guns Of Brixton & London Calling.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 17:02 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 17:02 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.