MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

John Powell - X-Men: The Last Stand (2006)

mijn stem
3,98 (20)
20 stemmen

Verenigde Staten
Score
Label: Varèse Sarabande

  1. 20 Years Ago (1:10)
  2. Bathroom Titles (1:09)
  3. The Church of Magneto / Raven Is My Slave Name (2:40)
  4. Meet Leetch, Then Off to the Lake (2:37)
  5. Whirlpool of Love (2:04)
  6. Examining Jean (1:12)
  7. Dark Phoenix (1:28)
  8. Angel's Cure (2:34)
  9. Jean and Logan (1:39)
  10. Dark Phoenix Awakes (1:45)
  11. Rejection Is Never Easy (1:09)
  12. Magneto Plots (2:05)
  13. Entering the House (1:18)
  14. Dark Phoenix's Tragedy (3:18)
  15. Farewell to X (0:30)
  16. The Funeral (2:52)
  17. Skating on the Pond (1:12)
  18. Cure Wars (2:57)
  19. Flight in the Woods (3:06)
  20. St. Lupus Day (3:03)
  21. Building Bridges (1:16)
  22. Shock and No Oars (1:15)
  23. Attack on Alcatraz (4:36)
  24. Massacre (0:31)
  25. The Battle of the Cure (4:20)
  26. Phoenix Rises (6:29)
  27. The Last Stand (5:29)
totale tijdsduur: 1:03:44
zoeken in:
avatar
4,5
Kzat net nog te luisteren naar Ice Age 2, en het viel me op dat in de track Manny to the Rescue Powell licht Phoenix theme bovenhaalt. Zelfde tijd geschreven?

Of bennek te ver aant zoeken?

avatar
4,0
neo
Bewijzen in de vorm van audioclips?

avatar
Jazzthieve
Ik weet niet van waar je dat haalt, lijkt er in de verste verte niet op. Mannie to the rescue klinkt vrij vrolijk terwijl het phoenix theme een stuk krachtige, donkerder en een volledig andere melodie en opbouw gebruikt.
Totaal andere muziek.

avatar
4,5
Hehe, ik geloof dat Bregt het begin van de track bedoeld, waar het mij ook in de eerste plaats opviel... omdat ik ernaar zocht, het komt door de op en neergaande melodie. Maar om nu nog een complottheorie naar boven te halen, halverwege (0:59) doet hij mij enigszins denken aan Powells hoofdthema van de X-Men (de hoorn)

avatar van stuntman_jasper
4,5
Dit is niet de beste X-men film, maar de soundtrack is wel het beste van de drie naar mijn idee 4,5*

avatar
4,5
zeer goed geslaagt album. het is de beste van de 3. zeer sterke nummers in en dan ook rustige.

4.5*

avatar van HANSZIMMER
4,0
Een van de betere Superheldenscores als je het mij vraagt met nog een good old-fashioned superheldenthema. Iets wat de vorige X-men films en ook de Batman scores een beetje missen vind ik. Dit gecombineerd met het epische Phoenix Thema en je hebt een pareltje.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:34 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:34 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.