MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

TIP - Da' Nic (2015)

mijn stem
3,58 (6)
6 stemmen

Verenigde Staten
Hip-Hop
Label: Grand Hustle

  1. Broadcast Live (3:53)
  2. Ain't Gonna See It Coming (2:25)
  3. Check, Run It (3:57)
  4. Peanut Butter Jelly (5:17)

    met Young Thug en Young Dro

  5. Project Steps (3:59)
totale tijdsduur: 19:31
zoeken in:
avatar van Yestsida
3,5
T.I. drukt op de resetknop en gaat terug naar z'n begindagen.

Deze EP heeft hij uitgegeven onder de artiestennaam TIP, wat ook zijn oorspronkelijk pseudoniem was. Hier geeft hij mee aan dat hij weer naar de roots gaat en zich vooral op de "streets" gaat richten in plaats van op het mainstream publiek.

Wat mij betreft is TIP met vlag en wimpel geslaagd in zijn opzet. Broadcast Live, Check... Run It en Project Steps zijn drie nummers die geregeld langskomen in mijn afspeellijst. Ook de overige twee nummers zijn prima, vooral Peanut Butter Jelly... al halen ze het niveau niet van de drie eerstgenoemde.

T.I.'s volgende album gaat The Dime Trap heten, het wordt ook uitgegeven onder de artiestennaam TIP. Het beloofd een kort album (10 nummers) te worden. Dit is goed nieuws, zo is er geen ruimte voor fillers.

Omdat 5 nummers toch wat karig is kan ik het geen 4 sterren geven, al heeft het de kwaliteit zeker wel!

3,5*

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 16:54 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 16:54 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.