MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Rembrandts - Untitled (1992)

mijn stem
3,30 (20)
20 stemmen

Verenigde Staten
Pop / Rock
Label: ATCO

  1. Johnny Have You Seen Her? (4:15)
  2. Maybe Tomorrow (4:32)
  3. Rollin' Down the Hill (4:28)
  4. One Horse Town (3:23)
  5. Sweet Virginia (4:07)
  6. Chase the Clouds Away (5:09)
  7. Hang on to Forever (5:16)
  8. Hang On, Clementine! (4:08)
  9. Waiting to Be Opened (5:28)
  10. I'll Come Callin' (4:02)
  11. The Deepest End (3:37)
  12. In the Back of Your Mind (5:00)
totale tijdsduur: 53:25
zoeken in:
avatar van Janz
4,0
Dit album is minstens net zo goed als het titelloze debuut.

(Leuke woordspeling, al zeg ik het zelf )

avatar van vigil
3,5
Janz schreef:
Dit album is minstens net zo goed als het titelloze debuut.

(Leuke woordspeling, al zeg ik het zelf )


Het is meer een feit dan een woordspeling

maar ik vind het 1ste album beter, Johnny have you seen her vind ik het beste nummer van deze cd

avatar van Janz
4,0
Ik bedoelde met woordspeling dat dit album in feite net zo titelloos is als hun debuut

avatar van vigil
3,5
Janz schreef:
Ik bedoelde met woordspeling dat dit album in feite net zo titelloos is als hun debuut


oké

Ach ik ben al blij dat uberhaubt iemand het kent

avatar van LeRoi
3,0
Minder als de eerste, maar zeker nog de moeite waard (zeker voor den liefhebbert van ut genre).

avatar
3,5
Net iets minder goed dan het eerste album, maar er staan wel een paar ontzettend mooie nummers op: Chase the Clouds Away, Maybe Tomorrow en I'll Come Calling bijvoorbeeld.

avatar van Dibbel
Heb ik ook nog. En al heel lang. En heel weinig gedraaid. Maakten zich onsterfelijk met I'll Be There For You, het thema van de langlopende TV-serie Friends.
Maar dit is best wel aangenaam. Lekker wegluisterende liedjes die mij regelmatig aan The Beatles, Badfinger, maar vooral Crowded House doen denken.

avatar van gaucho
3,5
Dibbel schreef:
Heb ik ook nog. En al heel lang. En heel weinig gedraaid.

Geldt voor mij ook. Hé, dacht ik vanmorgen, leuk dat iemand deze nog eens via de updates onder de aandacht brengt. Want deze staat ook al lang in mijn CD-kast. Destijds overigens wel regelmatig gedraaid, maar al heel lang niet meer. Maar dit album staat me toch nog bij als bijzonder plezierig. Tot dusver heeft-ie elke aanval van opruimwoede overleefd.
Dibbel schreef:
Maar dit is best wel aangenaam. Lekker wegluisterende liedjes die mij regelmatig aan The Beatles, Badfinger, maar vooral Crowded House doen denken.

Die drie namen komen bij mij ook naar boven. Ik zie The Rembrandts vooral als het bescheidener broertje van Crowded House. Ze hebben niet van die karakteristieke stemmen als de Finn-broertjes, hun liedjes zijn net iets minder dan de vele topnummers van CH en ze danken hun bekendheid vooral aan twee wereldhits die hier allebei niet op staan.
Toch bevat dit schijfje best een flink aantal heel fraaie nummers, waarvan Rollin' down the hill, Chasing the clouds away en Waiting to be opened me het meest zijn bijgebleven. Iets minder dan het debuut, maar zeker beter dan de opvolger-met-die-wereldhit.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 21:03 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 21:03 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.