MusicMeter logo menu
MusicMeter logo
poster

The Everly Brothers - Some Hearts... (1988)

mijn stem
2,57 (7)
7 stemmen

Verenigde Staten
Pop
Label: Mercury

  1. Some Hearts (5:22)
  2. Be My Love Again (3:37)
  3. Brown Eyes (3:29)
  4. Don't Worry Baby (4:37)
  5. Can't Get over It (4:25)
  6. Three Bands of Steel (3:48)
  7. Any Single Solitary Heart (2:42)
  8. Ride the Wind (2:46)
  9. Angel of the Darkness (3:05)
  10. Julianne (4:11)
totale tijdsduur: 38:02
zoeken in:
avatar van vielip
3,5
Waren EB84 en Born yesterday erg geslaagde albums na jaren van afwezigheid, dit album is een stukje minder. Dat zit 'm voornamelijk in de mierzoete produktie! De eerder genoemde albums hadden nog iets 'rockerigs' en dat is op dit album zo goed als verdwenen. Staat er dan niks moois op? Jazeker wel! Al moet je het dan zoeken in schitterende ballads. Some hearts is een heel apart nummer maar wel heel erg mooi qua sfeer. Brown eyes is nog zo'n typische Everly's ballad. Net als Any single solitary heart. Ride the wind is wat steviger. De cover van en met de Beach Boys' Don't worry baby is erg geslaagd vind ik.

avatar van Theoden King
2,0
Zeer teleurstellend album na de geslaagde comeback met EB84. De brothers zingen nummers die totaal niet bij ze passen en de productie is een drama. Lag destijds heel snel in de uitverkoopbak en dat verbaast me niets.

avatar van nlkink
EB84 werd geproduceerd door Jeff Lynne en Dave Edmunds samen en Born Yesterday was qua productie geheel in handen van Dave Edmunds. Hoewel Jeff Lynne's producties nog wel eens 'groot' willen uitpakken hield hij zich op dit album, een uirzondering als The Story Of Me daargelaten, behoorlijk in. Dave Edmunds is een retrorocker avant la lettre en heeft met Born Yesterday een album afgeleverd dat ik persoonlijk nog een tandje beter vind.
Ook voor mij was Some Hearts een grote teleurstelling. Zelfs zo dat ik vermoed dat er een verhaal achter zit. Hoe kon het zo mis gaan? De producer was ene Larrie Londin.
Het meest tragische vind ik nog dat de broers dit niet hebben kunnen rechtzetten met een goede opvolger. Een ontluisterend slecht album.

avatar van vielip
3,5
nlkink schreef:

Het meest tragische vind ik nog dat de broers dit niet hebben kunnen rechtzetten met een goede opvolger.


Dit heb ik ook altijd erg jammer gevonden! Kan me niet voorstellen dat er na dit tegenvallende album niks meer in het vat zat.



nlkink schreef:
Een ontluisterend slecht album.
Dit gaat me (veel) te ver! Hij valt tegen inderdaad. Maar ontluisterend slecht? Nee daarvoor zingen de broers veel te goed en staan er toch echt nog wel genoeg mooie nummers op het album. Maar ja, die productie hè...

avatar van Poles Apart
nlkink schreef:

Het meest tragische vind ik nog dat de broers dit niet hebben kunnen rechtzetten met een goede opvolger. Een ontluisterend slecht album.

Hier lag dus jarenlang een kans voor iemand als Rick Rubin, die na klussen met (o.a.) Johnny Cash en Neil Diamond, de ideale producer zou zijn geweest om een stripped-down/back-to-basics album met de Everly's op te nemen. Helaas, het is er nooit van gekomen.

avatar van vielip
3,5
Dat zou inderdaad wat geweest zijn zeg! Jammer dat het zover nooit heeft mogen komen...

avatar van nlkink
De producer, Larrie Londin, was tevens de drummer van de begeleidingsgroep van de broers. Waarschijnlijk is dit debacle dus aan Don en Phil zelf te wijten.
Misschien dat iemand de zangpartijen van Don en Phil van dit album een keer kan/wil losweken en dan voorzien van nieuwe begeleiding.

avatar

Gast
geplaatst: vandaag om 05:28 uur

avatar

geplaatst: vandaag om 05:28 uur

Let op: In verband met copyright is het op MusicMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.